کد خبر: 39819 A

در حالی که مدت‌هاست کمپین‌هایی علیه پوشاک خز ایجاد شده و هفته‌های مد معروف دنیا هم استفاده از این پوشاک را ممنوع اعلام کرده‌اند، جنیفر لوپز با پوشیدن یک کت خز جنجال‌ساز شد.

ایران آرت: کنش‌گران حقوق حیوانات در جشنواره‌ فیلم تورنتو بابت علاقه‌  جنیفر لوپز به پوشاک خز به وی اعتراض کردند.

معترضان این هنرپیشه را که عکس‌هایی هم  از او با کت خز در گذشته منتشر شده بود هنگامی دست انداختند و مسخره کردند که در غروب شنبه برای نخستین نمایش فیلم جدیدش "شیادان" روی فرش قرمز رفت.

البته لوپز لباس شب چین‌داری به رنگ گل‌ همیشه‌بهار به تن داشت نه لباس خز، اما در صحنه‌ای از پیش‌نمایش تبلیغاتی فیلم "شیادان" انگار کت خز به تن دارد. البته مشخص نیست کت از جنس خز مصنوعی است یا واقعی.

به گزارش ایندیپندنت، عکس‌های نخستین نمایش این فیلم، معترضانی را نشان می‌دهد که شعارنوشته‌هایی با مضمون "جی‌ لو از حیوانات بیزار است" و "جی‌ لو خز واقعی نپوش" در دست دارند.

Untitled

در فیلمی از این مراسم که به دست "تی‌ام‌زد" (TMZ) رسیده است فریاد کنش‌گران به گوش می‌رسد که می‌گویند: "شرمت باد جی‌ لو که خز می‌پوشی. شرمت باد جنیفر لوپز که خز می‌پوشی. خز نپوش جنیفر لوپز. خز نپوش جی ‌لو. پوست روباه نپوش".

فریاد شخص دیگری هم به گوش می‌رسد که می‌گوید این هنرپیشه‌ ۵۰ ساله "هزاران حیوان" را کشته و شخص دیگری می‌گوید "دستان او به خون آلوده است".

"لوپز" به معترضان در این مراسم پاسخی نداد.

 

جنیفر لوپز خواننده جشنواره فیلم تورنتو لباس خز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین