کد خبر: 31919 A

ایران‌آرت: سرهنگ امید نودهی از دستگیری 40 ماساژور فاقد مجوز در مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از فرماندهی انتظامی استان خراسان‌رضوی، سرهنگ امید نودهی افزود: در پی رصد و پایش شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های تبلیغاتی، صفحات متعدد از تبلیغات غیر مجاز ماساژ مردان و زنان مشاهده شد که منتشر کنندگان آن در قالب ماساژ درمانی دنبال فعالیت غیراخلاقی بودند. شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی قرار گرفت.

وی با اشاره به شناسایی بیش از 200 فقره انواع تبلیغات با عنوان ماساژ درمانی در فضای مجازی گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی قضایی 40 نفر از افرادی که اقدام به ماساژ فاقد مجوز و تبلیغ آن در فضای مجازی می‌کردند طی عملیات‌های جداگانه در مشهد دستگیر شدند.

سرهنگ نودهی افزود: با بررسی به‌عمل آمده تمام خطوط تلفن‌همراه که این افراد با استفاده از آنها اقدام به برقراری ارتباط با مشتری‌های خود می‌کردند جعلی است و با استفاده از شناسنامه یا کارت ملی افراد غیر خریداری شده است.

وی اظهار داشت: مجرمان دستگیر شده که اغلب 22 تا 32 ساله هستند حین رسیدگی پرونده قضایی به بزه انتسابی خود معترف شده و اظهار پشیمانی کردند. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

 

ماساژور ماساژ ماساژور زن
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    چشمانی که این کثافت کاری ها رو می بینه و دزدی و اختلاس و دست اندازی به بیت المال توسط دین داران بی دین رو نمی بینه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! دلیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین