کد خبر: 25457 A

ایران آرت :  امروز روزنامه آفتاب در پاسخ به یورش همه جانبه رسانه های تندرو اصولگرا، به جهت مدل شدن بازیگر نقش لیلا سریال پدر در صفحه نخست خود تیتر زد:" او لیلا نیست، او ریحانه پارسا است" 

به نظر می رسد رسانه های اصولگرا فراموش کرده اند هر بازیگری هویت مستقل از نقش خود دارد. 

خود ریحانه پارسا، بازیگر نقش "لیلا" در سریال "پدر" به انتقادات واکنش نشان داد و گفت ریحانه هیچ شباهتی به لیلای سریال پدر ندارد.

این بازیگر با انتشار عکسی از بهرنگ توفیقی و حامد عنقا (کارگردان و تهیه کننده سریال پدر) نوشت: من دست شما رو می‌بوسم...

همچنین پارسا در ادامه افزود: من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم... من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه‌ی سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم، اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره، بی‌هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست...

این بازیگر در پایان اضافه کرد: این عکس‌ها صرفا توجیهی است که ریحانه هیچ شباهتی(ظاهری) به لیلای دیده شده نداره!

پیش تر اما ایران آرت برای تان نوشته بود:

ریحانه پارسا، بازیگر نقش لیلا در سریال "پدر" فعالیت خودش را به عنوان مدل تبلیغاتی آغاز کرد. این بازیگر متولد سال 1377 است.

پارسا فعالیت حرفه‌ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد. او می‌گوید آنقدر بلندپرواز بودم که می‌دانستم یک روزی موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

اولین  و تنها تجربه حرفه‌ای این بازیگر به بازی در سریال "پدر" برمی‌گردد. او از طریق دستیار کارگردان به پروژه معرفی شد.

ریحانه پارسا می‌گوید: برای نقش لیلا در سریال "پدر" حدود 250 نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم.

 

1792346_773

1792347_876

1792344_552

1792345_256

1792343_856

 

مدل ایرانی زن زیبا مدل تبلیغاتی ریحانه پارسا لیلا سریال پدر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین