کد خبر: 9180 A

حاج شعبان عطار در پی تدارک و برگزاری مجلس تعزیه با شکوهی است

ایران‌آرت: تماشاخانه استاد انتظامی از امشب، دوشنبه 23 مردادماه میزبان نمایش «رفقا و رقبا» می‌شود.

به گزارش ایران‌آرت و به نقل از روابط عمومی نمایش، «رفقا و رقبا» کاری از گروه نمایش «نقاشی تئاتر» و به کارگردانی و نویسندگی روح‌الله ایرجی است که از فردا شب، 23 مرداد ماه در تماشاخانه استاد انتظامی، باغ هنر خانه هنرمندان ایرانشهر به روی صحنه می رود و این اجرا تا 13 شهریور ادامه دارد.

این نمایش کمدی در 90دقیقه همراه با سیاه بازی و  همنوازی زنده توسط نوازندگی مشترک یاسر بیات(کمانچه)، نغمه مرادآبادی(تار) و سعید خسروی(تنبک) است.

نمایش حول قصه حاج شعبان عطار که در پی تدارک و برگزاری مجلس تعزیه با شکوهی است، می گردد.

حاج شعبان عطار در تدارک برگزاری مجلس تعزیه باشکوهی با حضور رجال درباری و سفرای فرنگ است که دسته رقیب یعنی اسماعیل شمر قصاب و خواهرزاده اش با گروگان گرفتن قنبر، نوکر حاج شعبان سعی در برهم زدن مجلس او و ناکامی اش دارند . اما در جدال میان این رفقا و رقبا ، با حضور رندانه و تدبیر قنبر ماجرا به گونه ای دیگر رقم می خورد ... 

در این نمایش، جمشید صفری، سهیل ساعی، فاطمه سرلک، هادی شیرمحمدی، مهرداد باقری، مهدیس توکلی، رها آرشید، سعید خسروی، فرشته شیرآقایی، عباس کاکاوند و شهاب راحله ایفای نقش می کنند.

به گزارش روابط عمومی نمایش، «رفقا و رقبا» برای سه روز نخست اجرا برای اعضای تیوال با 25% تخفیف با خرید اینترنتی از سایت تیوال از این تخفیف بهره‌مند شوند.

«رفقا و رقبا» هرشب ساعت 20:30 در تماشاخانه استاد انتظامی به نشانی خیابان آیتالله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، تالار انتظامی روی صحنه می‌رود.

 

تماشاخانه انتظامی نمایش رفقا و رقبا گروه نقاشی تئاتر روح الله ایرجی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین