کد خبر: 9155 A

رویا افشار بازیگر نمایش "صبح یه روز لعنتی" علیرغم درگذشت مادرش با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به بازی خود در این اثر نمایشی ادامه داد.

 

ایران آرت: رویا افشار بازیگر باسابقه سینما که خیلی‌ها هنوز چهره او را در سریال "آیینه" به خاطر دارند، این روز به عنوان بازیگر اصلی نمایش "صبح یه روز لعنتی" به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود. او روز گذشته علیرغم درگذشت مادرش در صبح روز یکشنبه 22 مرداد با حضور در تالار سایه و در اقدامی ارزشمند به بازی خود در این نمایش ادامه داد تا نشان دهد که هنرمندان عرصه تئاتر به مخاطبان خود احترام می‌گذارند. البته باید یادآوری کرد که این تعهد جزئی از تفکر پیشکسوتان عرصه تئاتر است که بازیگران جوان‌تر باید این مسئله را بیاموزند.

حسن باستانی نویسنده و کارگردان نمایش بعد از پایان اجرا خطاب به تماشاگران گفت: متاسفانه امروز شنیدیم که مادر خانم رویا افشار از دنیا رفته و این یکی از بدترین اتفاقاتی بود که امشب برای این بازیگر توانمند تئاتر کشورمان افتاده اما به خود افتخار می‌کنیم که ایشان به احترام شما تماشاگران در اولین روز درگذشت مادرشان به تئاتر شهر آمدند و روی صحنه حاضر شدند.

رویا افشار

نمایش "صبح یه روز لعنتی" به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی و بازی رویا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی، احمد صمیمی هر روز ساعت 20:30 در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

شایان ذکر است در پایان  اجرای این اثر نمایشی مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر با اهدای گل با این هنرمند شناخته شده تئاتر ایران ابراز همدردی کردند.

 

 

مارال فرجاد رویا افشار لیلا برخورداری حسن باستانی نمایش صبح یه روز لعنتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین