کد خبر: 9092 A

بازیگران نمایش فوق‌‌العاده هستند‌ و فضاسازی و درگیرکردن مخاطب، تاثیرگزاری نمایش را چندین برابر کرده

ایران‌آرت: تهمینه میلانی، کارگردان، شب گذشته به تماشای نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه" نشست.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش  "یک دقیقه و سیزده ثانیه" با نویسندگی مشترک محمد چرمشیر و بهمن عباسپور و کارگردانی شهرام گیل آبادی، که از  یکم مرداد اجراهای خود را در سالن سمندریان تماشاخانه ایران شهر آغاز کرده؛ شب گذشته میزبان تهمینه میلانی، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده حوزه سینما و همسرش محمد نیک‌بین بود.

photo_2017-08-12_18-46-44

میلانی پس از تماشای نمایش عنوان کرد: «از نحوه اجرای نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه" بسیار لذت بردم. ارتباط بین تماشاگران و بازیگران خلاقانه است. موضوع نمایش بسیار جالب و قابل تعمق است و امیدوارم در فضای هنر به موضوع کارتن‌خوابی بیشتر پرداخته شود. بازیگران نمایش فوق‌‌العاده هستند‌ و فضاسازی و درگیرکردن مخاطب، تاثیرگزاری نمایش را چندین برابر کرده. من معتقدم هنر، یک معضل را نمی‌تواند به‌طور کامل ریشه‌کن کند اما می‌تواند افراد را به این‌که در این زمینه‌ها فعالیت کنند، علاقه‌مند کرده و باعث تعمق بیشتر درباره این معضلات شود. در مجموع معتقدم تا زمانی که درجامعه‌ای بی‌عدالتی وجود داشته باشد، آسیب‌های اجتماعی گسترش پیدا می‌کند؛ و با ازدیاد جمعیت معضلات جامعه در حال افزایش است؛ کارتن‌خوابی، اعتیاد، بیکاری و آسیب‌هایی از این دست در جامعه ما وجود دارد و نمایش‌هایی مانند "یک دقیقه و سیزده ثانیه" را مسئولین هم حتما باید تماشا کنند».

در نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه" که این روزها عنوان پرفروش ترین اجرای تماشاخانه ایران‌شهر را یدک می کشد، سیما تیرانداز، پانته آ بهرام، مینا دریس و لادن مستوفی ایفای نقش می کنند.

 

 

 

تهمینه میلانی پانته آ بهرام لادن مستوفی نمایش یک دقیقه و سیزده ثانیه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین