کد خبر: 8879 A

نمایش «سیستم گرون هلم» فقط تا بیستم مردادماه روی صحنه است

در «سیستم گرون هلم»، الهام پاوه‌نژاد، سینا رازانی، امیرحسین رستمی و رضا مولایی به ایفای نقش می‌پردازند؛ نمایشی که اشاره‌هایی به چالش‌های سیستم سرمایه‌داری برای زندگی آدم‌ها دارد.

ایران‌آرت: این شب‌ها نمایشی دیدنی در تماشاخانه پالیز روی صحنه است و اگر هنوز آن را ندیده‌اید، بدانید که فرصت چندانی هم ندارید!

به گزارش ایران‌آرت، پیش‌فروش هفته پایانی اجرای نمایش «سیستم گرون هلم» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی در سایت تیوال در حالی صورت می‌گیرد که اجرای این نمایش که به آخرین روزهای خود رسیده است، قابل تمدید نیست و فقط تا ۲۰ مرداد روی صحنه می‌رود.

سیستم گرون هلم هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه پالیز اجرا می‌شود. در «سیستم گرون هلم»، الهام پاوه‌نژاد، سینا رازانی، امیرحسین رستمی و رضا مولایی به ایفای نقش می‌پردازند؛ نمایشی که اشاره‌هایی به چالش‌های سیستم سرمایه‌داری برای زندگی آدم‌ها دارد. 

سیستم

کوشک جلالی علاوه بر کارگردانی، ترجمه و طراحی این نمایش را بر عهده دارد و مسعود سیدهاشمی آن را تهیه کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه تیوال نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند، همچنین دانشجویان می‌توانند از  تخفیف ۳۰ درصدی دانشجویی بهره‌مند شوند. همچنین ٢٠ درصد تخفیف ویژه روزهای پایانی برای اعضای سایت تیوال در نظر گرفته شده است.

سیستم

 

الهام پاوه نژاد امیرحسین رستمی نمایش سیستم گرون هلم علیرضا کوشک جلالی سینا رازانی رضا مولایی
ارسال نظر