کد خبر: 871 A

28 اثر نمایشی امروز (یکشنبه) و در سومین روز سی وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صحنه می رود.

ایران‌آرت: 28 اثر نمایشی امروز (یکشنبه) و در سومین روز سی وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صحنه می رود.

به گزارش ایرنا، این نمایش ها در سه بخش صحنه ای، به علاوه فجر و محیطی، آلترناتیو، تعاملی و دیگر گونه‌های بیرونی اجرا می شوند.

** به علاوه فجر
- نمایش «بانوی گمشده» به نویسندگی هلن خانزاده و کارگردانی فرهاد شریفی ساعت 19 به مدت 45 دقیقه در تماشاخانه ارغنون اجرا می شود.
- نمایش «تنها راه ممکن» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی ساعت 16 به مدت 105 دقیقه در تئاتر باران به صحنه می رود.
- نمایش «قیطریه» به نویسندگی و کارگردانی نازیار عمرانی ساعت 18:40 به مدت 80 دقیقه در تئاتر باران نمایش داده می شود.
- نمایش «آیس لند» به نویسندگی نیکلاس بیلون و کارگردانی آیدا کیخانی ساعت 20:30 به مدت 60 دقیقه در تئاتر باران اجرا می شود.
- نمایش «سه هزار و 600 دقیقه مردن» به نویسندگی امیرحسین بهبهانی نیا و کارگردانی الهام یوسفی در دو نوبت 18 و 20 به مدت 50 دقیقه در خانه نمایش دا به صحنه می رود.
- نمایش «گاوی که می خواست» به نویسندگی ایمان تاج سلیمان و کارگردانی ایمان تاج سلیمان و میرزایی ساعت 18 و 20:30 به مدت 70 دقیقه در تماشاخانه استاد مشایخی با هنرمندی توان خواهان جسمی و حرکتی (گروه سنی کودک و نوجوان) نمایش داده می شود.
- نمایش «پزشک نازنین» به نویسندگی نیل سایمون و کارگردانی حسین رحیمی ساعت 18 به مدت 60 دقیقه در تماشاخانه استاد مشایخی اجرا می شود.
- نمایش «بیست نمایش کوتاه درباره سلفی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان ساعت 17 به مدت 75 دقیقه در تئاتر آفتاب به صحنه می رود.
- نمایش «زیرزمین» به نویسندگی آرش عباسی و کارگردانی حسن اسدی در دو نوبت 16 و 18 به مدت 60 دقیقه در تماشاخانه همای سعادت نمایش داده می شود.
- نمایش «تله موش» به نویسندگی سیاوش حیدری و کارگردانی بهنود بهلولی ساعت 20 به مدت 90 دقیقه در تماشاخانه فانوس اجرا می شود.
- نمایش «شازده کوچولو» به نویسندگی آنتوان دوسنت اگزوپری و کارگردانی مهرداد خامنه ای ساعت 19 به مدت 90 دقیقه در خانه موزه استاد انتظامی به صحنه می رود.
- نمایش «رادیو تیاتر شین» به نویسندگی متین نظری و کارگردانی محمدرضا جمال ساعت 19 به مدت 50 دقیقه در سالن استاد رکن الدین خسروی تماشاخانه سه نقطه به صحنه می رود.
- نمایش «دست من» به نویسندگی تیم کراچ و کارگردانی کیوان سررشته ساعت 20 به مدت 50 دقیقه در تماشاخانه موج نو نمایش داده می شود.
- نمایش «به خاطر پدرم» به نویسندگی و کارگردانی سعید کاظمی در دو نوبت 18 و 19:30 به مدت 50 دقیقه در سالن استاد خسرو شکیبایی تماشاخانه سه نقطه نمایش داده می شود.

** نمایش های صحنه ای
- نمایش «پرسه های موازی» به نویسندگی و کارگردانی پیام لاریان در دو نوبت 17 و 19 به مدت 60 دقیقه در تئاتر مولوی اجرا می شود.
- نمایش «آشپزخانه» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا رادمند در دو نوبت 18 و 20:30 به مدت 90 دقیقه در تالار حافظ نمایش داده می شود.
- نمایش «خانه ابری» به نویسندگی نشمینه نوروزی و محمدزمان وفاجویی و کارگردانی سیامک احصایی و حمید پورآذری در دو نوبت 18 و 20:45 به مدت 65 دقیقه در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود.
- نمایش «اکسیژن» به نویسندگی مهسا غفوریان و مهدی ضیاء چمنی و کارگردانی مهدی ضیاء چمنی در دو نوبت 16 و 18 به مدت 60 دقیقه در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان از مشهد نمایش داده می شود.
- نمایش «من، سیزیف» به نویسندگی و کارگردانی وسلکاکونچوا در دو نوبت 17:30 و 19:30 به مدت 60 دقیقه در تالار قشقایی تئاتر شهر از کشور بلغارستان به صحنه می رود.
- نمایش «علی کوچیکه» به نویسندگی سارا تقوی و کارگردانی حسین فرخی در دو نوبت 17 و 19 به مدت 60 دقیقه در تالار سایه تئاتر شهر اجرا می شود.
- نمایش «نیم روز اسکاتلند» با نگاهی به نمایشنامه مکبث ویلیام شکسپیر به نویسندگی و کارگردانی ندا هنگامی در دو نوبت 18:30 و 20:30 به مدت 65 دقیقه در تالار چهارسو تئاتر شهر به صحنه می رود.
- نمایش «سفید» کارگردانی کو کوونا در دو نوبت 17 و 19 به مدت 45 دقیقه در تالار هنر از کشور ژاپن نمایش داده می شود.
- نمایش «پنجاه و پنجمین سالگرد... » به نویسندگی و کارگردانی آرمین حمدی پور در دو نوبت 17 و 20 به مدت 70 دقیقه در تالار دکتر ناظر زاده تماشاخانه ایرانشهر از شیراز به صحنه می رود.

** نمایش های محیطی، آلترناتیو، تعاملی و دیگر گونه های تئاتر بیرونی
- نمایش «هفت خوان» به نویسندگی میثم یوسفی و آشا شاملو و کارگردانی میثم یوسفی ساعت 16 به مدت 30 دقیقه در محوطه خانه هنرمندان نمایش داده می شود.
- نمایش «جهش» به نویسندگی و کارگردانی بریس باتان در دو نوبت 16:30 و 18:30 به مدت 25 دقیقه در محوطه مجموعه تئاتر شهر از کشور فرانسه به صحنه می رود.
- نمایش «داستان مردم» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی ساعت 17 به مدت 30 دقیقه در محوطه مجموعه تئاتر شهر از شهر شازند اجرا می شود.
- نمایش «نیمه» به نویسندگی و کارگردانی محمد مظفری به مدت 30 دقیقه ساعت 11 در محوطه برج میلاد و ساعت 18 در محوطه مجموعه تئاتر شهر از شهر بوشهر نمایش داده می شود.
- نمایش «فیش» به نویسندگی کاوه مهدوی و کارگردانی رستا رضوی ساعت 16:30 به مدت 30 دقیقه در محوطه خانه هنرمندان از شهر ورامین اجرا می شود.
سی وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از یکم آغاز تا 12 بهمن ماه به دبیری سعید اسدی برگزار می شود.

 

پزشک تئاتر جشنواره بین المللی کودک و نوجوان موزه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین