کد خبر: 732 A

حسین پاکدل به زودی با یک نمایش پر بازیگر به صحنه تئاتر باز می گردد.

ایران آرت : محمد صادق ملک، آرش فلاحت‌پیشه و مرتضی آقاحسینی دیگر بازیگرانی هستند که در «کابوس حضرت اشرف» به کارگردانی حسین پاکدل به ایفای نقش می‌پردازند.پیش از این در میان تئاتری ها شنیده می شد  مهدی سلطانی و مهدی پاکدل هم در این نمایش حضور دارند. 

حضور ابراهیم اثباتی هم به عنوان آهنگساز در این نمایش قطعی شده است؛ این بازیگران به همراه گروه، حدود سه ماه است تمرین‌هایش را برای حضور در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر آغاز کرده است.

تمرین‌های آخرین نمایش حسین پاکدل در تماشاخانه ایرانشهر، سالن همایش‌های نشرثالث و پلاتوهای خصوصی برگزار می‌شود.

در راستاى چند اثر قبلى از جمله حضرت والا، امر ملوکانه، عشق و عالیجناب و یک صبح ناگهان، نمایش کابوس حضرت اشرف حوادثى از تاریخ معاصر کشورمان را دستمایه ساختمان درام خود قرار داده و به شکلى مدرن مفاهیم نمایشى مدنظر را با زبان گروتسک بازگو می‌کند.

این نمایش پر بازیگر بناست علاوه بر سه اجرا در روزهای پایانی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، اجرای عمومی خود را هم در تالار ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر تا پایان سال  ۹۵ ادامه دهد .

متن «کابوسِ حضرت‌ اشرف» توسط حسین پاکدل پس از مدت‌ها تحقیق و پژوهش نوشته شده و در اجرای این نمایش «ایمان افشاریان» با سمت دراماتوژ با پاکدل همکاری می‌کند. 

فهرست دیگر بازیگران و عوامل حاضر در این نمایش که متنش را خود پاکدل نوشته به زودی اعلام می‌شود و نمایش در بهمن و اسفند سال جاری میزبان مخاطبان هنر تئاتر در تماشاخانه ایرانشهر خواهد بود.

 

حسین پاکدل نمایش کابوس حضرت اشرف
ارسال نظر