کد خبر: 6064 A

رامبد جوان و نگار جواهریان، نمایش « آسایشگاه» را در تماشاخانه پالیز افتتاح کردند

ایران‌آرت: رامبد جوان  و نگار جواهریان، نمایش « آسایشگاه» نوشته هارولد پینتر و ترجمه رضا دادویی و کارگردانی محمد حسین زیکساری را ششم خردادماه در تماشاخانه پالیز افتتاح کردند.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط ‌عمومی نمایش، آسایشگاه به کارگردانی محمدحسین زیگساری است که در برنامه خندوانه با کاراکتر استاد کهنمویی استند‌آپ‌کمدی اجرا می‌کند. افتتاحیه این نمایش توسط رامبد جوان و نگار جواهریان دیروز ششم خردادماه ساعت 21 با استقبال تماشاگران در تماشاخانه پالیز برگزار شد. 

جوان در رابطه با نمایش گفت: به همه گروه و عوامل در ابتدا خسته نباشید مى‌گویم، محمد زیگسارى یکى از دوستان خوب من است و  از اینکه اثرى را به روى صحنه برده است، برایم لذت‌بخش است. 

کارگردان برنامه خندوانه در ادامه گفت: آسایشگاه  پر از لحظات لذت‌بخش بود و بازیگرها بسیار خوش‌آیند روی صحنه ظاهر می‌شوند. مخصوصا تماشای نقشى که محسن نورى ایفا کرده بود برایم هیجان‌انگیز بود.

رامبد جوان در پایان گفت: متن این نمایش  متن بسیار قوى است و ویدیو هایی که در نمایش استفاده شده بود برایم جالب بود و از دقایقى که در سالن نمایش بودم لذت بردم.

در خلاصه این اثر چنین آمده است: رییس آسایشگاه از معاونش در خصوص بیمار 6457 توضیح مى خواهد ، این در حالى است که این بیمار مرده است و... . 

محسن نوری، محمدحسین زیگساری، مهرداد مصطفوی، سروش شاکر، پرهام یدالهی، سمانه اسماعیلی، علی پویا قاسمی در این اثر به ایفای نقش خواهند پرداخت .

نمایش آسایشگاه از  شش خردادماه  ساعت 19.30 در تماشاخانه پالیز به روی صحنه می رود. علاقه‌مندان می‌توانند براى تهیه بلیت به سامانه تیوال به آدرس https://www.tiwall.com/theater/asayeshgah  یا گیشه حضورى تماشاخانه پالیز مراجعه کنند.

 

رامبد جوان نگار جواهریان محمدحسین زیگساری نمایش آسایشگاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین