کد خبر: 5057 A

نمایش «هملت» که سال 2014 پنج اجرا در کمپانی پیکولو تاتر میلان ایتالیا داشت، پیش‌تر برنده جایزه بزرگ و بهترین کارگردانی و طراحی صحنه از جشنواره بین المللی تئاترفجر شده بود

ایران‌آرت: در روزهای پایانی اجرای تئاتر «هملت» به کارگردانی آراش دادگر اعلام شده است که این نمایش با تخفیف برای دانشجویان اجرا می‌شود.

 

طبق اعلام دست‌اندرکاران این نمایش، این نمایش با تخفیف ۵۰ درصدی به دانشجویان ارائه می‌شود و دانشجویان می‌توانند از فردا 17 اردیبهشت ماه با مراجعه به گیشه تاتر شهر و ارایه کارت دانشجویی، از این تخفیف استفاده کنند، این تخفیف شامل یکشنبه تا چهارشنبه این هفته می‌باشد.

آن‌طور که ایسنا خبر داده، تخفیف دانشجویی نمایش «هملت» فقط شامل مراجعین حضوری است و خریدهای اینترنتی را در بر نمی‌گیرد.

این نمایش که از ۱۷ فروردین در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر به روی صحنه رفته‌ است، برداشتی آزاد از نمایش «هملت» شکسپیر است که توسط شهرام احمدزاده بازخوانی شده و با رویکرد اجرایی مدرن به روی صحنه می‌رود.

این نمایش پیش از این توسط آرش دادگر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شده بود.

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از: مهران امام بخش، حسام منظور، بهروز کاظمی، عمار عاشوری، علیرضا آرا، امین طباطبایی، شبنم فرشاد جو، پانته آ پناهی ها، مونا فرجاد، امیر رجبی، رسول مکوندی، نامیرا حفیظی، افشین صفری.

نمایش «هملت» که سال 2014 پنج اجرا در کمپانی پیکولو تاتر میلان ایتالیا داشت، پیش‌تر برنده جایزه بزرگ و بهترین کارگردانی  و طراحی صحنه  از جشنواره بین المللی تئاترفجر شده بود. این نمایش همچنین به عنوان بهترین نمایش از نگاه منتقدین تاتر لهستان در سال 2016 هم انتخاب شده بود.  

نمایش «هملت» تا آخر هفته روی صحنه است.

نمایش هملت

 

 

شبنم فرشادجو آرش دادگر مونا فرجاد پانته آ پناهی ها نمایش هملت
ارسال نظر