کد خبر: 4980 A

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی از امروز جمعه، ۱۵ اردیبهشت، همراه با برگزاری مراسم افتتاحیه و با حضور هیئت داوران و مهمانان ویژه برنامه های خود را آغاز می کند.

ایران‌آرت: بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی از امروز جمعه، ۱۵ اردیبهشت، همراه با برگزاری مراسم افتتاحیه و  با حضور هیئت داوران و مهمانان ویژه برنامه های خود را آغاز می کند.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در اولین روز اجراهای بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، که همراه با حضور هیئت داوران (حسین پاکدل، محمودرضا رحیمی، پروفسور ژوکفسکی، سعید اسدی، فارس باقری) و برگزاری مراسم افتتاحیه از ساعت ۱۶:۳٠ در تالار مولوی خواهد بود، ۷ اثر نمایشی روی به شرح زیر به روی صحنه خواهند رفت.

در مرکز تئاتر مولوی نمایش «(je(u» کاری از لوران شتوان در ساعت های ۱۶:۳٠ و ۲٠ در سالن اصلی و نمایش « مغولستان خارجی» نوشته و کاری از حمزه امامی در دو ساعت ۱۶ و ۱۸ در سالن کوچک اجرا می‌شود. همچنین این سالن در همین روز در ساعت ۱۵ تا ۲۱ میزبان نمایش «نادیدنی» به کارگردانی سید جعفر حجازی در بخش تجربه های اجرا خواهد بود.

در سالن استاد انتظامی نمایش «شب دوازدهم» اثر ویلیام شکسپیر به کارگردانی محسن صادقی اصفهانی طی دو ساعت ۱۸:۳٠ و ۲۱ به اجرا در می‌آید.

در تالار حافظ نمایش «مورد ناشناخته» نوشته و کاری از سعید نیکو رزم در ساعت ۱۷:۳٠ و ۱۹:۳٠ روی صحنه می‌روند.

در تماشاخانه هنر نمایش «مناقشه» نوشته و کاری از مرتضی محمدی در ساعت های ۱۵ و ۱۷ اجرا خواهد شد.

نمایش «عبود» به کارگردانی سپیده فلاح فر ساعت ۱۸:۳٠ در کافه هاستل کورین اجرا می‌شود.

همچنین کارگاه تمرین اجرا ساعت ۱۵ و ۱۷ در پلاتو تئاترشهر برپا است.

بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران از ۱۵ تا ۲۳ اردیبهشت ماه به دبیری مهدی گمار در تهران برگزار می‌شود.

 

حسین پاکدل جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین