کد خبر: 473 A

کارگردان پیشکسوت تئاتر : مردم ما خندیدن را دوست دارند.

ایران آرت : پری صابری چندین پروژه تئاتری از جمله آثاری با موضوع شخصیت هایی چون «مصدق» و «کوروش» را مدنظر دارد که در صورت ایجاد شرایط مناسب این پروژه ها را به صحنه خواهد برد.

پری صابری که کارگردانی آثار مختلفی برگرفته از زندگی و آثار شعرایی چون حافظ، سعدی، مولوی و فردوسی را به صحنه برده است درباره برنامه های پیش‌روی خود در زمینه تولید و کارگردانی تئاتر به مهر گفت: قصد دارم پروژه های مختلفی را کار کنم ولی تا شرایط و امکانات اجرایی برای آنها فراهم نشود، نمی توانم به صورت قطعی درباره اجرایشان صحبت کنم.

این کارگردان با سابقه تئاتر با تأکید بر اینکه نمی توانم بیکار بنشینم و تا جایی که به لحاظ فیزیکی قادر باشم دوست دارم تئاتر کار کنم زیرا کارم تئاتر و کارگردانی تئاتر است، اظهار کرد: پروژه هایی چون «مصدق» و «کوروش»، جزو پروژه هایی هستند که برای تولید و اجرا مدنظر دارم که باید ببینم شرایط برای تولید و اجرای این آثار فراهم می شود یا نه.

او درباره سرانجام تولید و اجرای نمایشنامه «بابانشاط» یادآور شد: یکی از پروژه هایی که بسیار علاقه مند به تولید و اجرای آن هستم، نمایشنامه «بابانشاط» است. تئاتر دو وجه کمدی و تراژدی دارد و من در کارنامه کاری خود به وجه تراژدی تئاتر بسیار پرداخته ام و خیلی دوست دارم که وجه کمدی تئاتر را هم کار کنم.

صابری ادامه داد: نمی دانم چرا بخت اجرای نمایش «بابانشاط» باز نمی شود. این اثر بر اساس حکایت های ملانصرالدین شکل گرفته و می تواند برای مخاطب بسیار جذاب باشد.

این هنرمند شناخته شده تئاتر با اشاره به اینکه مردم ایران از خندیدن استقبال می کنند، گفت: باید ببینم بخت «بابانشاط» برای اجرا باز می شود یا نه چون جای یک کمدی فاخر در کارنامه تئاتری ام، خالی است.

 

پری صابری ملانصرالدین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین