کد خبر: 4606 A

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، کارگاه طراحی حرکت (کروگرافی) را با حضور استاد بین‌المللی لوران شتوان برگزار می‌کند

ایران‌آرت: بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، کارگاه طراحی حرکت (کروگرافی) را با حضور استاد بین‌المللی لوران شتوان برگزار می‌کند.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، کارگاه طراحی حرکت (کروگرافی) با حضور استاد بین المللی لوران شتوان در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه مصادف با ١٠، ١١ و ١٢ اردیبهشت با حمایت دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشگاهی برای دانشجویان تئاتری و غیر تئاتری و دیگر علاقه مندان با ظرفیت محدود برگزار می شود.

لوران شتوان Laurent  Chétouane که ملیتی فرانسوی آلمانی دارد از سال 2000 تا کنون کارگردانی آثار تئاتری بسیاری را بر عهده داشته است که از آن جمله میتوان به اجرا بردن اثر ونوس در هامبورگ، مونیخ ، ویمر، کلن، سترازبورگ، آتن ،اسلو و زوریخ اشاره کرد . او همچنین از سال 2006  طراحی حرکت و خلق 16 اجرای مبتنی بر حرکت و بدن را انجام داده است  که آنها را در فرانسه،  آلمان ،بلژیک ،استرالیا، ترکیه، نروژ، سوئیس، ایتالیا و هلند و ژاپن و روسیه  به اجرا برده است . لوران شتوان در آکادمی ها و دانشگاهای بسیاری تدریس کرده است من جمله انستیتو در فرانکفورت ، گیبن هامبورگ، لیپزیگ، باسل و اسلو . در سال 2008 او وایلد کارت را از  "آر یو اچ آر" دریافت کرد.

همچنین شتوان در سال 2010 برنده جایزه هنرمندان جوان و مستعد از طرف حامی مالی German state of North Rhine-Westphalia شده است.

علاقه مندان به ثبت نام در کارگاه ذکر شده می توانند به صفحه خرید این کارگاه در سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com/theater/laurentjean مراجعه کنند.

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، از 15 تا 23 اردبیهشت ماه 1396 به دبیری مهدی گمار در تهران برگزار می‌شود.

 

کروگرافی لوران شتوان جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین