کد خبر: 458 A

122 نفر اودیسه خوانی می کنند و شما هم می توانید در این برنامه حاضر باشید.

ایران آرت  :  منظومه خوانی جمعی "اودیسه خوانی" از کشور یونان در بخش بین‌الملل سی و پنجمین جشنواره تئا‌تر فجر اجرا می‌شود.این یک خوانش اجرایی خواهد بود و قرار است شخصیت‌های مختلف از هر قشری در این اجرا شرکت کنند.

میان پرده‌های موسیقایی و آهنگ‌ها توسط گروه‌های محلی و بین‌المللی به موازات برنامه خوانش، اجرا خواهند شد و در میان آن‌ها، آلات موسیقی باستانی یونان که مورد بازسازی قرار گرفته‌اند، نیز نواخته خواهند شد.

در چهارچوب سی و پنجمین جشنوارۀ تئا‌تر فجر، در یک فضای چند ملیتی، ۱۲۲ نفر شرکت کننده از گروه‌های سنی متفاوت و با زمینه‌های مختلف، شامل ورزشکاران، سران سیاسی و مملکتی، خبرنگاران، دانشجویان، دانش آموزان و کودکان جمع خواهند شد تا حماسه باشکوه «اودیسه» هومر را یکی پس از دیگری، به گویش‌های مختلف ایران و نیز زبان‌های بین‌المللی بخوانند.

برای هر یک از ثبت‌نام کنندگان در بخش منظومه‌خوانی، چند روز پیش از مراسم، با توجه به زمان‌بندی انتخابی در سایت رزرو بلیت، بخش خاصی از متن ارسال می‌شود تا تمرین کنند. همچنین برای تماشاگران نیز فضایی در نظر گرفته شده است. در این برنامه، شرکت‌کنندگان می‌توانند زبان یا گویش مورد نظرشان برای خواندن را در سایت رزرو بلیت انتخاب کنند.

همچنین می‌توانند بخش مشخص شده را با خلاقیت و سلیقه خود، به هر شیوه‌ای که تمایل دارند مانند خواندن، اجرا کردن، خواندن به صورت شعر، بازی کردن نقش و... اجرا کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در منظومه‌خوانی «اودیسه»، می‌توانند با مراجعه به سایت زیر، پس از انتخاب بازۀ زمانی مورد نظر برای خواندن، ثبت نام کرده و بلیت خود را رزرو کنند.

https: //billetto. co. uk/en/events/odyssey-marathon-reading

 

 

جشنواره تئاتر فجر یونان اودیسه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین