کد خبر: 3789 A

در این نمایش امیر شهابی بازی می‌کند.

ایران‌آرت: نمایش «پرواز ستاره‌ای» نوشته و کار نیما بیگلریان، اردیبهشت سال جاری در خانه تئاتر شهر فرانکفورت آلمان اجرا می‌شود.

نمایش «پرواز ستاره‌ای» که در ادامه تفاهم‌نامه اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان به آلمان دعوت شده است از سوم تا ششم اردیبهشت در تئاتر هاوس فرانکفورت اجرای عمومی خواهد داشت.

بیگلریان که پیش از این «پرواز ستاره‌ای» را در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان سال 94 اجرا کرده است، در این باره به خبرآنلاین توضیح داد: «خانه تئاتر فرانکفورت مرکز تئاتر کودک و نوجوان به شمار می‌رود و به اجرای نمایش ویژه این گروه سنی اختصاص دارد.»

او ادامه داد: «سال گذشته نیز تعدادی از نمایش‌های کودک و نوجوان برای اجرا در فستیوال اشتاک اشتوک فرانکفورت به آلمان سفر کردند. امسال قرار است ما اجرای عمومی داشته باشیم و ساعت 11 صبح سوم تا ششم اردیبهشت کارمان را اجرا می‌کنیم. علاوه بر آن قرار است چهار اجرای دیگر نیز در مهد کودک‌های این شهر داشته باشیم.»

«پرواز ستاره‌ای» که کاری از گروه تئاتر ماد به سرپرستی احمد بیگلریان است، توسط نیما بیگلریان نوشته و کارگردانی شده است. در این نمایش امیر شهابی بازی می‌کند.

 

 

نمایش پرواز ستاره‌ای نیما بیگلریان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین