کد خبر: 36665 A

پانته‌آ بهرام پس از خروج از جمع بازیگران نمایش "مادر"، به جمع بازیگران نمایش "جنایت و مکافات" به کارگردانی رضا ثروتی پیوست.

ایران آرت: نمایش "جنایت و مکافات" به کارگردانی رضا ثروتی از شب گذشته ۲۱ خرداد ماه اجرای خود را در تالار وحدت آغاز کرده است. این اثر نمایشی بر اساس رمان "جنایت و مکافات" فئودور داستایوفسکی نوشته شده و جدیدترین اثر رضا ثروتی به عنوان نویسنده، طراح و کارگردان محسوب می‌شود.

با وجودی که از چندی پیش اسامی بازیگران نمایش اعلام شده بود اما در آستانه اجرا، این اثر دچار تغییراتی در گروه بازیگران شده است و پانته‌آ بهرام جایگزین پانته‌آ پناهی شده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که از طریق گروه اجرایی نمایش خبری مبنی بر تغییر بازیگران اعلام نشده است و تنها در سامانه فروش بلیت نمایش این تغییر مشخص شده است.

پانته‌آ بهرام در نمایش "جنایت و مکافات" در نقش مادر راسکولنیکف با بازی بابک حمیدیان به ایفای نقش می‌پردازد.

بهرام تا چند روز قبل نامش به عنوان بازیگر نمایش "مادر" اعلام می شد اما امروز گروه اجرای این اثر نمایشی به سرپرستی علی احمدی در یادداشتی از جدا شدن بهرام از گروه نمایش و پیوستن رویا میرعلمی به گروه خبر دادند و از بدعهدی پانته‌آ بهرام گلایه کردند.

دیگر بازیگران آخرین نمایش ثروتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از آتیلا پسیانی، اصغر پیران، بهناز جعفری، بابک حمیدیان، پیام دهکردی، مینا ساداتی، مهدی سلطانی، طناز طباطبایی.

بلیت‌های نمایش "جنایات و مکافات" از طریق سامانه تیکت به فروش می رسد.

 

طناز طباطبایی پانته آ پناهی ها مینا ساداتی پانته آ بهرام بابک حمیدیان رضا ثروتی جنایات و مکافات
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین