کد خبر: 36501 A

بالینگر که در سال ۲۰۰۸ با به اشتراک گذاشتن ویدیوهایی از خود در یوتیوب به شهرت رسید، در نمایش "خدمتکار" در تئاتر برادوی ایفای نقش می‌کند.

ایران آرت: "کالین بالینگر" فعال مشهور یوتیوب که با انتشار ویدیوهایی از اجراهای خود در این شبکه به شهرت رسیده بود حالا قرارداد بازی در "برادوی" بالاترین رده تئاتر جهان امضا می‌کند. 

این هنرپیشه که با پرفورمنس‌هایی که به صورت ویدیویی در یوتیوب به اشتراک می‌گذاشت به شهرت رسید حالا خود را برای اجرای تئاتر موزیکال "خدمتکار" در تابستان آماده می‌کند.

این نمایش از ۲۰ آگوست تا ۱۵ سپتامبر(۲۹ مرداد تا ۲۴ شهریور) به مدت محدود چهار هفته در تئاتر برادوی روی صحنه می‌رود.

این نمایش بر اساس یک فیلم سینمایی با همین نام محصول سال ۲۰۰۷ میلادی نوشته "آدریان شلی" ساخته شده و آهنگسازی آن را "سارا باریِلز" برعهده دارد.

2

به گزارش فارس به نقل از ورایتی، داستان نمایش در مورد یک خدمتکار است که در ساخت کلوچه‌ نیز مهارت دارد. او رویای پیشرفت و ازدواجی آرمانی در سر دارد. بالینگر در این نمایش موزیکال در نقش "داون" که تنها دوست "جِنا" خدمتکار است، ظاهر خواهد شد.

حضور در نمایشی موزیکال برای کالین بالینگر یک رویا بوده است. او در سال ۲۰۰۸ ابتدا با به اشتراک گذاشتن ویدیوهایی از خود که نقش کودکی که بسیار بد و زشت آواز می‌خواند، به شهرت رسید و طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرد. 

پیشرفت او در یوتیوب ۲۰ میلیون دنباله‌رو (فالوور) را برای او به ارمغان آورد و ویدیوهایش بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون بار دیده شدند. پس از کسب چنین عنوان و شهرتی در یوتیوب، غول‌های فضای مجازی به سراغ او آمده و "نت‌فلیکس" از او در یکی از سریال‌هایش با عنوان "Haters Back Off" بهره برد.

بالینگر همچنین در برنامه معروف "کمدین‌ها در اتومبیل و یک فنجان قهوه" اثر "جری سِینفلد"، "رالف اینترنت را خراب می‌کند" برنامه "شوی امشب با جیمی فالون" "پرنده‌های خشمگین۲"(Angry Birds 2) و "فرار شب با جویی گرِیسفا" ظاهر شد.

"شاشان بین"، "چَرِدی انجل داوسن"، "کِیتلین هولاهان"، "اریک برگن"، "بن تامپسون"، "لری مارشال"، "بنی الج"، "نوا گالوین"، "ملودی اِی بتس"، "تایرون دیویس جونیور"، "اندرو فیچ"، "مالی هِیگر"، "جسی هوکر بِیلی"، "آریکا جکسون"، "مالی جوب"، "برندون کلام"، "امیلی کوچ"، "مت کومانگای"، "تس مارفی"، "اِوِرلِی روتونو"، "استفانی تورنز" و "دن ترِیسی" که همگی از تئاتری‌های مشهور برادوی هستند، همبازی کالین بالینگر در نمایش موزیکال "خدمتکار" خواهند بود.

نمایش موزیکال "خدمتکار" که ابتدا در سال ۲۰۱۶ در سالن "بروکس اتکینسون" برادوی روی صحنه رفت، اولین نمایش موزیکال برادوی بود که چهار تیم اصلی خالق آن را تماماً زنان تشکیل می‌دادند. این نمایش براساس کتاب "جسی نلسون" و آهنگسازی "سارا باریِلز" و به کارگردانی "دایان پاولوس" دارنده جایزه تئاتر "تونی" که همگی آن‌ها نیز زن بودند خلق شد.

تئاتر تئاتر برادوی کالین بالینگر نمایش خدمتکار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین