کد خبر: 35822 A

دو نمایش "نفرین قحطی‌زدگان" و "دروغ" روی صحنه می‌رود.

ایران آرت: نمایش "نفرین قحطی‌زده‌گان" به کارگردانی اشکان خطیبی و با حضور آناهیتا درگاهی (همسر اشکان خطیبی)، میرسعید مولویان و هامون سیدی روی صحنه می‌رود.

"نفرین قحطی زده‌گان " نوشته‌ سام شپارد است که با بازنویسی و دراماتورژی امید سهرابی اواخر خرداد اجرا می‌شود. در این نمایش هفت بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند که اسامی آنها به زودی اعلام خواهد شد.

اشکان خطیبی هم اکنون به همراه بازیگران خود در حال تمرین و آماده سازی این اثر است و حضور آناهیتا درگاهی، میرسعید مولویان و هامون سیدی در این پروژه قطعی شده است.

5193345

در خبری دیگر هم اعلام شد لادن مستوفی به زودی با نمایش "دروغ" نوشته فلوریان زلر به کارگردانی آریان رضائی به روی صحنه می‌رود.

پیش از این نیز افشین هاشمی به عنوان یکی از بازیگران اصلی نمایش معرفی شده بود و به زودی اسامی سایر بازیگران و عوامل نمایش منتشر خواهد شد.

2049756_624

نمایش "دروغ" که متن آن از جدیدترین نمایش نامه های فلوریان زلر نویسنده ی مطرح فرانسوی است به زودی در یکی از سالن های معتبر تهران اجرا خواهد شد این نمایش در مرز میان واقعیت و دروغ چالش‌های مختلفی را مقابل تماشاگران قرار می دهد.

آریان رضایی کارگردان این نمایش تا کنون نمایش های متعددی چون دیور، خداحافظ، برلین، دستت را به من بده و رپرتوارهای مونو / شورایی را به روی صحنه برده است.

 

اشکان خطیبی آناهیتا درگاهی لادن مستوفی افشین هاشمی سام شپارد دروغ قحطی زدگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین