کد خبر: 3514 A

عزت الله مهرآوران: من در سینما و تلویزیون اجاره نشینم.

ایران آرت : عزت‌الله مهرآوران نویسنده، بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در خصوص برنامه‌های خود در حوزه تئاتر در سال 96  گفت: در حال  حاضر مشغول کار روی نمایشنامه "عادل‌ها" اثری از آلبرکامو هستم و قصد دارم این نمایش را در سال جدید روی صحنه ببرم،  اما هنوز مشغول فراهم کردن مقدمات آن هستم و بازیگران و محل قطعی اجرای آن مشخص نیست.

این بازیگر که اخیرا نیز با بازی در سریال "لیسانسه‌ها" به کارگردانی سروش صحت، میهمان خانه‌ها بود؛ خاطرنشان کرد: این سریال یک طنز درست و حسابی بود که مخاطب باورش می‌شود که کاراکترهای آن مثل آدم‌های حقیقی زندگی‌شان هستند. اما  تئاتر خانه اصلی من است و من در سینما و تلویزیون اجاره نشینم. ما در تئاتر مدیریت اقتصادی نداریم که اگر بود می‌توانست به وضعیت سالن‌های تئاتر کمک و مردم را برای تماشای تئاتر و حضور در سالن‌های نمایش تشویق کند.

او ادامه داد: تلاشم این است که حداقل سالی یک یا ۲ نمایش را به عنوان بازیگر یا کارگردان روی صحنه داشته باشم و از این فضا دور نشوم. ما که به نوعی اولاد تئاتر هستیم یکی از آرزوهای‌مان همواره این است که مجالی برای کار در صحنه  تئاتر پیدا کنیم و تئاتر که هویت تاریخی و فرهنگی یک ملت است پرجنب و جوش باشد و ما هم بتوانیم به نوعی این هستی را در جایگاه  خود قرار دهیم.   

 

عزت الله مهرآوران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین