کد خبر: 33290 A

مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد تغییر کرد و محمدصادق رنجکشان در مقام مدیر و مشاور ارشد، این مسئولیت را بر عهده گرفته است.رنجکشان این ماه‌ها با ارائه آثار هنری که با اقبال مردمی روبرو شده است به تیتر رسانه ها بدل شده است.

ایران آرت: مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد به محمدصادق رنجکشان، واگذار شد و این مجموعه فرهنگی و هنری با رویکردی تازه و مدیریت جدید به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد. پیش از این مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد بر عهده شهرزاد جعفری بوده است.

جعفری مدیر پردیس تئاتر شهرزاد که از ابتدای راه اندازی این مجموعه فرهنگی، مدیریت پردیس و ریاست اولین جشنواره تئاتر شهرزاد را برعهده داشت، به دلیل ادامه تحصیلات در مقطع دکتری از نیمه اسفندماه ۹۷ به عنوان رئیس هیأت مدیره با این مجموعه همکاری خواهد داشت.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تاکنون تغییری در تیم مدیران این مجموعه ایجاد نشده است و همان ترکیب قبلی، به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

سید سام بهشتی در مقام مدیر روابط عمومی، علی شعایی در مقام مدیر هنری، کاظم جعفری به عنوان مدیر فنی و محمود رشیدی در مقام مدیر هماهنگی و برنامه‌ریزی به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

مدیریت تازه پردیس تئاتر شهرزاد در نظر دارد که از نیمه فروردین ۹۸ با ارائه برنامه‌های تازه و با رویکردی نو و سیاستگذاری نوین در حوزه تئاتر با مدیریت محمدصادق رنجکشان در جهت رشد و تعالی تئاتر کشور گام بردارد.

فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهرزاد که با رویکردی جدید نسبت به اولین دوره در تیرماه ۹۸ برگزارمی شود طی روزهای آینده در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

به گزارش ایران آرت، محمدصادق رنجکشان سرمایه‌گذاری چند پروژه شاخص هنری در سال 97 را برعهده داشته است که از جمله آنها می‌توان به تئاتر موزیکال "بینوایان" به کارگردانی حسین پارسایی و فیلم‌های "متری شش و نیم" به کارگردانی سعید روستایی و "سرخ‌پوست" به کارگردانی نیما جاویدی اشاره کرد که هر یک با اقبال جالب توجه مردم روبرو شده است. بینوایان را نزدیک به 150هزار نفر دیده اند و دو فیلم یاد شده دو فیلم برتر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از نگاه مردم را از آن خود کردند. 

پردیس تئاتر شهرزاد محمدصادق رنجکشان تئاتر شهرزاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین