کد خبر: 29282 A

نمایش "بینوایان" تا به اینجای کار نزدیک به ۸ میلیارد تومان فروش داشته است.

ایران آرت: "بینوایان" که پس از "الیور توئیست"، دومین نمایش موزیکال ایرانی به شمار می‌آید، درحالی که اجراهایش هنوز به نیمه نرسیده است، رکورد فروش بلیت تاریخ تئاتر کشور را شکست.

به گزارش خبرآنلاین، نمایش موزیکال "بینوایان" به کارگردانی حسین پارسایی تا به امروز بیش از ۴۰ هزار نفر تماشاگر داشته است و ۸۰ هزار نفر اقدام به خرید بلیت‌های این نمایش کرده‌اند. با توجه به میانگین قیمت بلیت این نمایش، به نظر می‌رسد تا این جای کار، "بینوایان" نزدیک به ۸ میلیارد تومان فروش داشته است.

"بینوایان" با اجرای زنده ارکستر به رهبری بردیا کیارس با همراهی ۳۰۰ بازیگر، خواننده و نوازنده از ۲۰ آبان روی صحنه است. ارکستر ۱۵۰ نفری موسیقی به همراه بردیا کیارس به طور زنده از ابتدا تا انتهای اجرا، گروه نمایش را در سالن تهران رویال هال هتل اسپیناس همراهی می‌کنند.

پارسا پیروزفر در نقش ژان والژان، نوید محمدزاده در نقش ژاور، پریناز ایزدیار در نقش فانتین، سحر دولتشاهی در نقش مادام تناردیه، هوتن شکیبا در نقش موسیو تناردیه، اشکان خطیبی در نقش ماریوس و امیرحسین فتحی در نقش آنژولراس (به ترتیب حضور صحنه‌ای) به همراه حدود ۳۰۰ بازیگر، خواننده و نوازنده در این اجرا حضور دارند.

تئاتر پریناز ایزدیار بینوایان پارسا پیروزفر نوید محمدزاده سحر دولتشاهی حسین پارسایی نمایش بینوایان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین