کد خبر: 29198 A

حسین پاکدل نمایش "نقال فیلم" را با بازی عاطفه رضوی روی صحنه می‌برد.

ایران آرت: حسین پاکدل، کارگردان، نمایشنامه‌نویس و بازیگر تئاتر با اعلام اینکه قرار است نمایش "نقال فیلم" را پس از جشنواره تئاتر فجر روی صحنه ببرد، به ایسنا گفت: پیش‌تر قصد داشتم نمایش دیگری را اجرا کنم که تعداد بازیگران زیادی داشت و از آنجا که اجرا در سال آینده هم ادامه دارد، وقفه زمانی در کار مشکل ایجاد می‌کرد و هماهنگی با بازیگران زیاد برای مدتی طولانی هم سخت بود، به همین دلیل ترجیح دادم متن دیگری را با یک بازیگر جایگزین کنم که البته این هم به اندازه یک کار پربازیگر زحمت دارد.

وی که قبلا نمایش "گزارش به آکادمی" را با یک بازیگر اجرا کرده بود، درباره نمایش جدیدش توضیح داد: این نمایش 90 دقیقه‌ای و بسیار سنگین با قصه‌ای تکان‌دهنده به نام "نقال فیلم" است که آن را براساس یک داستان خارجی نوشته‌ام و تنها بازیگر آن نیز عاطفه رضوی است.

به این ترتیب پاکدل نهمین نمایش خود را اسفندماه امسال در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر کارگردانی می‌کند.

از میان برخی عوامل اجرایی نمایش "نقال فیلم" به ایمان افشاریان (مشاور کارگردان و دراماتورژ)، سیامک احصایی (طراح هنری) و فرشاد فزونی (طراحی موسیقی و افکت) می‌توان اشاره کرد.

حسین پاکدل این روزها فیلم "آستیگمات" را روی پرده دارد و نمایش "خروس لاری" هم که عاطفه رضوی در آن بازی می‌کند به تازگی در ایرانشهر به صحنه رفته است.

حسین پاکدل عاطفه رضوی نمایش نقال فیلم نقال فیلم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین