کد خبر: 2440 A

شبانگاه چهارشنبه‌ 11 اسفند، خبر آتش‌سوزی در تئاتر شهر به همراه عکسی از حضور آتش‌نشانان در این مجموعه منتشر و خیلی زود در فضای مجازی پخش شد.

ایران‌آرت: پیمان شریعتی، مدیر تئاتر شهر، خبر آتش‌سوزی در این مجموعه را تکذیب کرد و آن را مربوط یه آتش گرفتن کیسه‌ای از نخاله‌ها دانست که خیلی زود مهار شده است.

به گزارش خبرآنلاین، شبانگاه چهارشنبه‌ 11 اسفند، خبر آتش‌سوزی در تئاتر شهر به همراه عکسی از حضور آتش‌نشانان در این مجموعه منتشر و خیلی زود در فضای مجازی پخش شد.

اما با پیگیری‎‌های خبرآنلاین و در گفت‌و‌گو با مدیر تئاتر شهر، مشخص شد که در این ساختمان آتش‌سوزی روی نداده است.

پیمان شریعتی در باره این ماجرا گفت: «در پشت ساختمان تئاتر شهر و در محوطه‌ای باز، در هنگام جوشکاری برای ساخت دکور یک نمایش، نخاله‌های تلنبار شده در محل آتش می‌گیرند که خیلی تند با کپسول آتش‌نشانی خاموش می‌شود.»

او با بیان این‌که آتش کوچک بوده و سریع هم مهار شده، در واکنش به این پرسش که علت حضور آتش‌نشانان در محل چه بوده است، پاسخ داد: «برای احتیاط، حراست مجموعه تئاتر شهر با آتش‌نشانی تماس می‌گیرد و یک گروه از ایستگاه خیابان براداران مظفر به محل می‌آید تا محل را بررسی و چک کند که بعد از اطمینان از حل مسئله، این گروه آتش‌نشانی به ایستگاه خود برمی‌گردد.»

اتفاق رخ داده باید یک زنگ خطر جدی باشد، بارها و بارها در خصوص انبار و انباشت مواد محترقه در تئاتر شهر و حتی تالار وحدت گفته شده اما گویا ساماندهی لازمه صورت نگرفته است. 

تئاتر شهر در آتش برای یک ساعت مثل بمب در شبکه های مجازی ترکید و روشن است جامعه چه حساسیت بالایی در خصوص ایمنی ساختمان های هویت ساز تهران دارند و مسئولین باید همه چاره اندیشی ها را به کار بندند تا فاجعه پلاسکو به تاریخ بپیوندد. 

photo_2017-03-01_22-32-13

photo_2017-03-01_22-31-45

کلمات کلیدی

 

 

 

تئاتر شهر پیمان شریعتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین