کد خبر: 20789 A

نادر برهانی‌مرند دبیر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد.

ایران آرت: نادر برهانی مرند نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر از سوی شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی به عنوان دبیر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب شد.

به گزارش  ایران آرت به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی؛ در متن این حکم خطاب به برهانی مرند آمده است:"جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان بزرگترین رویداد تئاتر کشور واجد شأن و جایگاه ویژهای است که بیگمان صیانت از این جایگاه و ارتقاء آن بر متولیان و دست اندرکاران این اتفاق بزرگ هنری لازم و ضروری است.

به موجب این حکم و نظر به تجربه و تخصص جنابعالی و با تأیید شورای سیاست گذاری به عنوان «دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر» منصوب میشوید.

امید که با درایت و تعهدی که از شما سراغ داریم و با به کارگیری نظرات و مشاورههای ارزنده هنرمندان و صاحبنظران تئاتر کشور در برگزاری هرچه شایستهتر این جشنواره کوشا باشید. در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی انتظار میرود برنامه ریزی و اجرای بخشهای مختلف در چارچوب آیین نامه مصوب جشنواره بین المللی تئاتر فجر و با توجه ویژه به اهداف و چشم انداز این رویداد معظم و پای بندی به مصوبات شورای سیاست گذاری صورت پذیرد.

پیروزی و سربلندی تان را از پروردگار مهربان آرزومندم.»

نادربرهانی مرند متولد 1349 و دانش آموخته دانشکده صدا و سیماست. او نویسنده ، کارگردان ، بازیگر و مدرس تئاتر ، کارگردانی آثاری همچون جزیره ، مرد مومی ، تولد ، شکارگاه ممنوع ، پاییز، چیستا ، تیغ کهنه ، یک راز کوچک ، باغ زیتون، تهران زیر بال فرشتگان وبسیاری دیگر از آثار نمایشی را در پرونده کاری دارد.

برهانی مرند یکی از اعضا گروه تئاتر معاصر است که از سال 1376 به طور مستمر فعالیت داشته و آخرین اثر این گروه با کارگردانی و نویسندگی نادر برهانی مرند،  نمایش سردار بود که در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت.

جشنواره تئاتر فجر نادر برهانی مرند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین