کد خبر: 973 A

خواننده فیلم «سلام بمبئی» شب گذشته در حالی نمایش «پُک» به کارگردانی امیر سرافرازیان را از نزدیک تماشا کرد که «ملانی آوانسیان» نوازنده گروه «بنیامین موزیک» که درکنسرت تهران این خواننده اجازه حضور روی صحنه را پیدا نکرد، دراین تئاتر به ایفای نقش پرداخت و در بخش‌هایی از آن نیز به نوازندگی پرداخت.

ایران‌آرت: خواننده فیلم «سلام بمبئی» شب گذشته در حالی نمایش «پُک» به کارگردانی امیر سرافرازیان را از نزدیک تماشا کرد که «ملانی آوانسیان» نوازنده گروه «بنیامین موزیک» که درکنسرت تهران این خواننده اجازه حضور روی صحنه را پیدا نکرد، دراین تئاتر به ایفای نقش پرداخت و در بخش‌هایی از آن نیز به نوازندگی پرداخت.

به گزارش ایلنا، ملانی آوانسیان درحالی در کنسرت یکشنبه ۵ دی ماه بنیامین بهادری اجازه حضور روی صحنه را پیدا نکرد که تمام مجوزهای این برنامه اخذ شده بود با این وجود تنها چهل دقیقه پیش از آغاز کنسرت، از حضور این نوازنده ممانعت به عمل آمد.

بنیامین بهادری شب گذشته درحالیکه همسر و دخترش را نیز در کنار خود می‌دید؛ به تماشای این تئاتر نشست و در انتهای نمایش از سوی عوامل نمایش به حاضران در سالن معرفی شد.

این خواننده پس از اتمام نمایش؛ عکسی به یادگاری با بازیگران و عوامل تئاتر نیز گرفت.

نمایش «پُک» با حضور بابک بهشاد، نشاط میرمحمدی، امیر جنانی و ملانی آوانسیان در سالن 2 تماشاخانه پالیز روی صحنه می‌رود و تنها دو شب از اجرای این نمایش باقی‌مانده است.

 

بمبئی تئاتر دی ماه بنیامین نوازنده
ارسال نظر