کد خبر: 9655 A

در قسمتی از این برنامه نکوداشت، سالار عقیلی یک اقدام غافلگیرکننده‌ انجام داد.

ایران‌آرت: مراسم نکوداشت فخری ملک‌پور، نوازنده پیشکسوت پیانو و تنها یادگار پیانونوازی به شیوه استاد مرتضی محجوبی، شب گذشته به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» با حضور تعدادی از هنرمندان و علاقه‌مندان موسیقی ایرانی در تالار وحدت تهران برگزار شد.

پیانونوازی فخری ملک‌پور و خوانندگی سالار عقیلی، بداهه‌نوازی تمبک محمد اسماعیلی و سنتور سعید ثابت و سخنرانی تعدادی از هنرمندان بخشهایی از این برنامه بود.

اما در قسمتی دیگر از این برنامه سالار عقیلی برای مراسم نکوداشت ملک‌پور یک اقدام غافلگیرکننده‌ انجام داد. او پس از اینکه به همراه حریر شریعت زاده قطعه ای را اجرا کرد خطاب به تماشاگران گفت: بسیارخوشحالم که در شب نکوداشت بانوی موسیقی ایران استاد فخری ملک‌پور برنامه اجرا کرده و همراه با همسرم به این هنرمند بزرگ موسیقی کشورمان ادای دین می‌کنیم. 

2556721

این خواننده موسیقی ایرانی ادامه داد: استاد ملک پور همواره به پسرم ماهور لطف داشته و جالب اینکه ماهور نیز از همان دوران کودکی که به فراگیری موسیقی مشغول شد به بانو ملک‌پور علاقه‌مند بود. به همین جهت من از او خواستم تا به افتخار این استاد موسیقی ایرانی امشب روی صحنه بیاید و همراه من و همسرم به نوازندگی تمبک بپردازد. برنامه‌ای که امیدوارم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.

پس از اینکه ماهور عقیلی با تشویق قابل توجه تماشاگران روی صحنه آمد خانواده سالار عقیلی تصنیفی را برای مخاطبان در تالار اجرا کردند که با استقبال مخاطبان روبه رو شد.

فضل الله توکل، میلاد کیایی، رامبد صدیف، کامبیز روشن روان، مجید درخشانی، رافائل میناسکانیان، پری ملکی، علی جهاندار، محمد سریر، حمیدرضا نوربخش، فاضل جمشیدی، مزدا انصاری، رضا شایسته، سامان احتشامی و حمید خزاعی ازجمله هنرمندانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

 

 

 

 

فخری ملک‌پور مرتضی محجوبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین