کد خبر: 9450 A

جشنواره تابستانی «شب‌های آرتمیس» با حضور خوانندگان برگزیده موسیقی کشور در حاشیه دریاچه خلیج فارس برگزار می‌شود.

ایران آرت: در نشست خبری جشنواره تابستانی «شب‌های آرتمیس» برگزارکنندگان این رویداد فرهنگی از برپایی چند کنسرت ویژه با حضور خوانندگان برگزیده موسیقی کشورمان خبر دادند.

مهران فرهادی مدیر اجرایی جشنواره درباره جشنواره تابستانی «شب های آرتمیس» که روز سه شنبه ۳۱ شهریورماه در مجتمع «آرتمیس» تهران برگزار شد، بیان کرد: این برای اولین بار است که یک مکان تجاری از یک حرکت فرهنگی هنری مناسب حمایت کرده و فکر می کنم این دوره از جشنواره رویدادی برای دیدار صنعت و هنر است که در برگیرنده فضای متفاوتی در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر به ویژه موسیقی به حساب می آید.

مدیر اجرایی این جشنواره موسیقایی بیان کرد: بخش اصلی جشنواره متمرکز بر برگزاری کنسرت ها است البته در کنار این ها ویژه برنامه های نمایشی را هم داریم که فکر می کنم از فضای جالب توجهی برخوردار باشد. ما در کنار استفاده از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی، پاپ و موسیقی نواحی از جمله حجت اشرف زاده، فرزاد فرزین، رضا صادقی، سالارعقیلی، محمد زند وکیلی، گروه روناک، گروه سون، رستاک حلاج، رضا شیری، اشوان و امید جهان ویژه برنامه هایی را برای خوانندگان دهه هفتاد در نظر گرفتیم که در این برنامه تعدادی از خوانندگان معتبر و معروف نسل اول موسیقی پاپ از جمله قاسم افشار، حمید حامی، نیما مسیحا، مانی رهنما، حمید خندان و محمدرضا عیوضی در مکان جدیدی که در حاشیه دریاچه خلیج فارس تعبیه شده به اجرای برنامه می پردازند.

در این برنامه تعدادی از خوانندگان معتبر و معروف نسل اول موسیقی پاپ از جمله قاسم افشار، حمید حامی، نیما مسیحا، مانی رهنما، حمید خندان و محمدرضا عیوضی در مکان جدیدی که در حاشیه دریاچه خلیج فارس تعبیه شده به اجرای برنامه می پردازند. وی افزود: به هر حال برگزاری کنسرت برای خوانندگان مطرح دهه هفتاد یکی از اقدامات مهمی است که در این دوره از جشنواره روی آن تاکید زیادی داشتیم و امروز بسیار خوشحالم که به همت برگزارکنندگان، این مهم اتفاق افتاد و ما بعد از سال ها شاهد اجرای خاطره انگیز خوانندگانی هستیم که با آنها خاطرات زیادی داریم. 

مدیر اجرایی جشنواره شب های «آرتمیس» درباره نحوه بلیت فروشی کنسرت های این جشنواره عنوان کرد: ما برای استفاده هرچه بهتر مخاطبان و شهروندان تهرانی تلاش کردیم قیمت بلیت کنسرت ها را به شکل معقولانه ای تعیین کنیم که طبق برنامه ها میانگین قیمت بلیت ها بین ۱۵ تا ۶۰ هزار تومان است و تصور می کنم رقم معقولانه ای باشد. به هر حال تمامی تلاش ها و برنامه ریزی ها انجام گرفته تا جشنواره ای برگزار شود که طیف بیشتری از مخاطبان همراه با این پروژه باشند.

 

جشنواره شب‌های «آرتمیس» روزهای چهارم تا شانزدهم شهریور ماه امسال در حاشیه دریاچه خلیج فارس برگزار می شود.

 

مانی رهنما حمید حامی قاسم افشار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین