کد خبر: 7732 A

سرپرست گروه روناک گفت: قطعه "روناک نوین" را که رویکردی جدید و متفاوت با کارهای قبلی گروه "روناک" دارد منتشر کردیم.

ایران آرت: گروه موسیقی "روناک" جدیدترین اثر خود را با عنوان "روناک نوین" با اجرای قطعاتی در چهار ژانر مختلف منتشر کرد.

 کیوان علی‌محمدی (سرپرست گروه روناک) ضمن اعلام این خبر گفت: قطعه "روناک نوین" را که رویکردی جدید و متفاوت با کارهای قبلی گروه "روناک" دارد منتشر کردیم.

وی در ادامه افزود: خوانندگی این قطعه را سجاد رضایی (خراسان)، وحید عبداللهی و آرمین شریفی (در بخش ملل) ، داوود چرگری (پاپ)  و خودم (کردی) به عهده داریم. تنظیم، میکس و مستر آن را نیز رضا سجادی به عهده داشته است.

وی همچنین عنوان کرد: تفاوت این قطعه با دیگر قطعات گذشته ما این است که گروه روناک در فعالیت‌های جدید خود صاحب سبکی تلفیقی شده است؛ این گروه پیش از این فقط در حوزه موسیقی محلی فعالیت می‌کرد. "روناک نوین" در جدیدترین فعالیت خود، هم موسیقی محلی و هم موسیقی سنتی و پاپ و ملل را با چند زبان خارجی به روی صحنه می‌برد.

کیوان علی‌محمدی سرپرست گروه، خواننده و نوازنده دف و رضا سجادی تنظیم کننده و نوازنده کیبورد است.  سعید خلج (خواننده سنتی)، حسین‌رضا اسدی (خواننده لری)، حامد قوی‌دل خواننده (کرمانج)، ایاز شجاعی (خواننده آذری)، مهدی شیخ‌الاسلامی (خواننده گیلکی)، گلی گل‌محمد (خواننده بلوچی)، داوود چرگری (خواننده پاپ) و آرمین شریف‌پور (خواننده ملل) خوانندگان گروه "روناک" هستند.

همچنین کاویان علی‌محمدی (نوازنده کمانچه)، حانیه علی‌محمدی (نوازنده تار)، سجاد رضایی (نوازنده تار و مُراژ)، علیرضا رحیمی (نوازنده درام)، هنگامه ترابیان (نوازنده عود)، مریم مرزبانی (نوازنده دایره و نقاره)، ندا رضاییان (نوازنده دُهُل)، شیرین آقابابایی و فاطمه اکبری (گروه کُر)، حمیدرضا سلیمانی (نوازنده نی‌انبان و سُرنا)، محمد جدی‌نژاد (نوازنده گیتار) و آیدین نیکومرام (نوازنده گیتاربیس) دیگر  اعضای گروه روناک نوین هستند.

 

روناک گروه موسیقی روناک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین