کد خبر: 746 A

کنسرت ناظری‌ها در شهر خودشان باز هم تمدید شد

کنسرت «ناگفته» شهرام و حافظ ناظری در کرمانشاه برگزار شد و شهرام ناظری اجرای کنسرت در خانه پدری را بسیار لذت‌بخش دانست.

ایران‌آرت: کنسرت «ناگفته» شهرام و حافظ ناظری در کرمانشاه برگزار شد و شهرام ناظری اجرای کنسرت در خانه پدری را بسیار لذت‌بخش دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این کنسرت، در این اجرا شهرام ناظری چند جمله‌ای به زبان کردی با مردم صحبت کرد و گفت که متولد برزه دماغ کرمانشاه است و بسیار خوشحال است که در خانه پدری‌اش کنسرت اجرا می‌کند.

او همچنین اظهار امیدواری کرد که دولت یارانه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی اختصاص دهد به‌گونه‌ای که مردم بتوانند با ارزان‌ترین قیمت از کنسرت‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: شاید عده‌ای از مسئولان ندانند که شعر و موسیقی به چه درد می‌خورد، اما باید بدانیم که تبلور فرهنگ در آیینه شعر و موسیقی است. بنابراین به‌وسیله شعر و موسیقی می‌توانیم فرهنگ‌مان را به دنیا نشان دهیم.

در ادامه این کنسرت، حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» گفت: موسیقی صدای خدا و عبادت است. بنابراین مسئولان ما باید این حضور پرشور مردم در پاسداشت موسیقی سنتی را قدر بدانند.

او ادامه داد: بی‌شک به‌دلیل احترام به این شور و هیجان تا آخرین لحظه برای گرفتن عکس یادگاری و امضای آلبوم کنار شما خواهم ماند.

قطعات آفرینش، حیرانی، بازگشت جاودانگی، مثنوی‌خوانی، بداهه‌نوازی و قطعه عدم به همراه چند قطعه کردی، اجراهای این کنسرت بودند. قطعه کردی با شور و همخوانی مردم همراه شد.

به‌دلیل استقبال مردم کرمانشاه و درخواست علاقه‌مندان، کنسرت «ناگفته» ٧ بهمن‌ماه نیز در این شهر تمدید شد.این دومین تمدید و سومین اجرا به فاصله دو هفته در کرمانشاه خواهد بود.

 

دولت روابط عمومی شهرام ناظری موسیقی سنتی یارانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین