کد خبر: 7219 A

البته آفاق در گذشته، در چند تئاتر بازی کرده است؛ اما به گفته خودش، تجربه آهنگسازی برای تئاتر بسیار متفاوت از آهنگسازی سینمایی یا بازیگری تئاتر یا خوانندگی و بازیگری همزمان روی صحنه در کنسرت‌هایش است

ایران‌آرت: کاوه آفاق با پیوستن به تیم اجرایی نمایش «نوای اسرارآمیز» قطعات موسیقی این تئاتر را می‌سازد و می‌نوازد.

 

کاوه آفاق - خواننده و آهنگساز - که در سال‌های گذشته با گروهی به نام The ways فعالیت می‌کرد، پس از توافق با گروه تولید نمایش «نوای اسرارآمیز» آهنگسازی این نمایش را برعهده گرفته است.

به گزارش ایسنا، خالق و خواننده آهنگ‌های «شال»، «اتاق آبی»، «عطر تو»، «قصه زیرزمین» و ... این‌بار در ساخت موسیقی تئاتر، تجربه هنری جدیدی کسب می‌کند. البته آفاق در گذشته، در چند تئاتر بازی کرده است؛ اما به گفته خودش، تجربه آهنگسازی برای تئاتر بسیار متفاوت از آهنگسازی سینمایی یا بازیگری تئاتر یا خوانندگی و بازیگری همزمان روی صحنه در کنسرت‌هایش است.

کاوه آفاق

تاسیس گروه‌هایی مانند ویز، اجرای کنسرت‌های مختلف در تهران و دیگر شهرها (که در یک سال اخیر و پس از گرفتن مجوز اجرا، موفق به انجام آن شد)، تولید آلبوم‌هایی مانند «با قرص‌ها می‌رقصد» و «استرس»، حضور در جشنواره‌های موسیقی داخلی و خارجی، از دیگر سوابق کاوه آفاق در حوزه موسیقی هستند.

«نوای اسرارآمیز» یکی از نمایشنامه‌های «اریک امانوئل اشمیت» است که توسط شهلا حائری ترجمه شده و در روزهای آینده به کارگردانی ساقی عطایی در تماشاخانه پایتخت روی صحنه خواهد رفت. بازیگران این نمایش، وحید آقاپور و هومن کیایی هستند.

 

 

تئاتر کاوه آفاق موسیقی تئاتر نمایش نوای اسرارآمیز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین