کد خبر: 668 A

واکنش عصبی خواننده خارج‌نشین به انتشار چندین‌باره شایعه بازگشتش به کشور

شایعه بازگشت شادمهر عقیلی، خواننده‌ای که سال‌ها پیش ایران را ترک و فعالیت‌هایش را در خارج از کشور دنبال کرد، هر از چندگاهی منتشر می‌شود. حالا هم چند روزی است که شایعه بازگشت شادمهر عقیلی به ایران در فضای مجازی منتشر شده و بسیاری از طرفداران او در صفحات شخصی شادمهر از او درباره بازگشت به ایران سوال می کردند.

ایران‌آرت: شایعه بازگشت شادمهر عقیلی، خواننده‌ای که سال‌ها پیش ایران را ترک و فعالیت‌هایش را در خارج از کشور دنبال کرد، هر از چندگاهی منتشر می‌شود. حالا هم چند روزی است که شایعه بازگشت شادمهر عقیلی به ایران در فضای مجازی منتشر شده و بسیاری از طرفداران او در صفحات شخصی شادمهر از او درباره بازگشت به ایران سوال می کردند. 
به گزارش ایران‌آرت، این خواننده با انتشار متنی از وصیتش برای سوزاندن جسدش پس از مرگ گفت و اینکه هیچوقت به ایران برنمی گردد.
او نوشته: «برای اینکه به شایعات پایان بدم واسه اولین و آخرین بار این پست را به مدت یک روز بالا نگه میدارم و بعد پاک میکنم و اگر اشکال نداره دیگه در این مورد کامنت نزارید. 
من پارسال توسط وکیل خودم وصیت کردم که اگه واسم اتفاقی افتاد به هیچ وجه بدن من به ایران برنگرده, اون رو بسوزونن و خاکسترش رو در اقیانوس اطلس بریزند. لطفا مجبورم نکنید که کامنتها رو ببندم».
پس از گذشت یک روز شادمهر متن بالا را حذف و متن زیر را جایگزین آن کرده است

«خوب همینقدر کافیه حالا که دیگه شایعات از بین رفتن برمی‌گردیم سر کار و زندگی تلاش و خانواده». 

عکسِ این خبر را به همراه تیترِ «برمی‌گردد/ ویزای برگشت»، سه سال پیش؛ هفته‌نامه «حاشیه» روی جلد برده بود. شایعه بازگشت او تقریبا هر سال به مناسبتی منتشر می‌شود
 

 

ایران شادمهر عقیلی
نظرات خوانندگان
  • وطن دوست
    پاسخ

    اصلا همچین آدمایی ارزش داره که در موردش مطلب هم میذارین میگم یه عده چقدر کمبود دارند که طرفدار ..... شده اند ...

  • ناشناس
    پاسخ

    طرف فک میکنه که خیلی مشهوره

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین