کد خبر: 6258 A

کنسرت موسیقی «فروغ»، به خوانندگی «علیرضا قربانی»، آواز خوان سرشناس موسیقی کشورمان تمدید شد.

ایران آرت: کنسرت موسیقی «فروغ»، به خوانندگی «علیرضا قربانی»، آواز خوان سرشناس موسیقی کشورمان، در قالب هر شب- دو سئانس، تمدید شد.

 پس از انتشار آلبوم «فروغ» تازه‌ترین اثر با صدای «علیرضا قربانی» و آهنگسازی «سامان صمیمی»، کنسرت این آلبوم، طی دو تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه سال جاری، در «تالار وحدت» تهران روی صحنه می‌رود که این کنسرت به سانس دوم در هر شب، تمدید شده است.

آلبوم «فروغ»، شامل ده قطعه به نام‌های «عاشقانه»، «میخانه درافتاده»، «مستانه می‌گریزی»، «اشک»، «شهره شهر»، «خرقه رقصان»، «جام صبوحی»، «سجده عقل»، «تا بیکران» و «فروغ» است. اشعار جدیدترین اثر «علیرضا قربانی» و «سامان صمیمی» روی سروده‌هایی از شاعران کهن و معاصر، «مولانا»، «فروغ فرخزاد»، «علیرضا کلیایی» و «مسعود کلانتری»، ساخته و پرداخته شده است و نیلوفر محبی و محسن عبادی (ویلن)، پریسا پیرزاده (ویولا)، ماکان خوی نژاد (ویلنسل)، فرشید پاتینیان (کنترباس)، میلاد محمدی (تار)، پویا سرایی (سنتور)، زکریا یوسفی و بهتاش ابوالقاسم (سازهای کوبه‌ای) و سامان صمیمی (کمانچه)، نوازندگان این مجموعه و کنسرت پیش رو هستند.

«علیرضا قربانی»، برای سال دوم در ماه مبارک رمضان، روی صحنه رفته و کنسرت آلبوم تازه خود را به همراه مجموعه هنرمندش، در ساعت‌های ۱۸ و ۲۱:۳۰ از دو تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه سال جاری، در «تالار وحدت» تهران، تقدیم مخاطبان خود خواهد کرد.

 

علیرضا قربانی کنسرت فروغ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین