کد خبر: 5598 A

اگر ماجرای سفر حجت اشرف زاده به مشهد در قالب کاروان هنرمندان حامی روحانی را دنبال کرده اید این خبر را حتما بخوانید :

ایران آرت : حجت اشرف‌زاده که قرار بود در ورزشگاه تختی مشهد و پیش از سخنرانی حسن روحانی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه اجرا کند، به این شهر رسید، اما نتوانست به ورزشگاه وارد شود.

حجت اشرف‌زاده درباره حاشیه‌هایی که از صبح دیروز درباره حضورش در مشهد پیش آمد، گفت: «مدیرنامه من با یکی - دو نفر از بچه‌های جوان‌تر ستاد صحبت کرد و اطلاعات نادرستی گرفت که به انتشار پستی از من مبنی بر لغو سفر و اجرا منتهی شد. پس آن‌که متوجه جریان شدم، به‌دلیل این‌که بلیت را از دست داده بودم، دوباره اقدام به گرفتن بلیت کردم، اما زمانی به مشهد و ورزشگاه رسیدم که مراسم شروع شده بود.»

او با اشاره به پخش شدن ترانه «دوباره ایران» با صدایش در ورزشگاه تختی، اظهار کرد: «من آن لحظه، پشت در ورزشگاه بودم و هرچه تلاش کردم، به‌دلیل ازدحام جمعیت نتوانستم داخل شوم؛ اما با افتخار پشت در ماندم. یعنی پشت در جایی ماندم که جمعیت زیادی با شور و عشق آمده بود، بخش زیادی از آن‌ها برای دفاع از حقانیت هنر آمده بودند و این برایم افتخار است.»

اشرف‌زاده افزود: «همان‌طور که قبلا گفته بودم، از آقای روحانی حمایت می‌کنم و به مردم مشهد هم قول داده بودم که بیایم و تلاشم را کردم که امروز به این شهر برسم.»

 

انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی حجت اشرف زاده هنرمندانی که از حسن روحانی حمایت کردند
ارسال نظر