کد خبر: 557 A

کنسرت هشتم بهمن‌ماه کامران رسول‌زاده با تهیه‌کنندگی خودش برگزار می‌شود

مهمترین نکته کنسرت هشتم بهمن رسول‌زاده این است که کامران رسول‌زاده به تازگی موسسه فرهنگی هنری «آوای هنر کامران» را ثبت کرده و قرار است تمامی اتفاقات هنری‌اش از طریق این مجموعه به مدیریت خودش برگزار و اجرایی شود.

ایران آرت : «کامران رسول‌زاده» پس از مدت‌ها با اجرای قطعات جدید در پایتخت روی صحنه می‌رود. این خواننده روز هشتم بهمن و طی دو سانس کنسرتی را تالار «ایوان شمس» برگزار خواهد کرد و به طلسم دوری طولانی خود از صحنه پایان می‌دهد. همچنین در این برنامه همان ارکستر قبلی رسول‌زاده به رهبری «آرمان مهربان» هنرنمایی خواهند کرد.

آن طور که «موسیقی ایرانیان» گزارش داده، مهمترین نکته کنسرت هشتم بهمن این است که کامران رسول‌زاده به تازگی موسسه فرهنگی هنری «آوای هنر کامران» را ثبت کرده و قرار است تمامی اتفاقات هنری‌اش از طریق این مجموعه به مدیریت خودش برگزار و اجرایی شود. این خواننده تا چندی پیش با موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» در زمینه برگزاری کنسرت‌ها و مدیریت فعالیت‌هایش در عرصه موسیقی همکاری می‌کرد.

خواننده آلبوم «دستای نامحرم» تا پیش از کنسرت آینده‌اش یک قطعه به نام «زمستون» با مطلع «زمستون زمستون به تو عاشقم» را منتشر خواهد کرد. همچنین تک‌آهنگ‌هایی که با صدای او در سال ۹۴ منتشر شده بود هم برای اولین‌بار هشتم بهمن شنیده‌ می‌شود. از سوی دیگر کامران رسول‌زاده یک ویدئو از اجرای مشترکش با «مورات ککیلی» را هم در دست انتشار دارد. او تابستان سال گذشته در شهر استانبول کنسرت مشترکی را به همراه این خواننده مطرح ترکیه‌ای برگزار کرد که بازتاب‌های زیادی داشت. چرا که کامران‌ رسول‌زاده اولین خواننده داخلی بود که در خارج از مرزهای ایران موفق به برگزاری کنسرت رسمی با یک خواننده بین‌المللی می‌شد.

 

ایران پایتخت ترکیه فرهنگی هنری موسیقی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین