کد خبر: 433 A

کاوه آفاق راز شرکت در جشنواره های مقاومت و فجر را اعلام کرد.

ایران آرت  : کاوه آفاق  در نشست خبری سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر تصریح کرد:" من شخصا به وجدانم قسم می‌خورم که ما هیچ نقشی در تبعیضی که دوستان معتقدند درباره بلیت‌فروشی اجراهای جشنواره صورت گرفته، نداشتیم. ما زمانی که در جشنواره مقاومت شرکت کردیم سه سال نتوانستیم مجوز بگیریم و مردم به ما می‌گفتند برای گرفتن مجوز در این جشنواره شرکت کردید و برای گرفتن مجوز هم که می‌رفتیم می‌گفتند شما همچنان غیرمجاز هستید و فقط برای اینکه جشنواره رونق بگیرد از شما دعوت شده بود."

او با بیان اینکه در سال‌های 90 و 91 تلاش بسیاری برای گرفتن مجوز داشتیم، اظهار کرد: با تشکیل گروه جدید و گرفتن مجوز سعی کردیم گروه بهتری داشته باشیم و به دلیل اینکه دو سه تا  جشنواره بیشتر نداریم برای همین مجبور شدیم به جشنواره فجر بیاییم.

آفاق در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره حمایت دولت از جشنواره‌ها گفت: ما هم می‌خواهیم که جشنواره‌ها خصوصی شوند. 

او درباره دستمزدهای جشنواره گفت: مبالغی که به خواننده‌ها پرداخت می‌شود قابل حساب نیست و به دلیل اینکه ما و گروه کاکوبند می‌خواستیم یک کار خوب اجرا کنیم برای همین این سالن را انتخاب کردیم قطعا این سالن برای ارشاد هم درآمدی ندارد چه برسد برای ما و البته ما برای درآمدزایی به جشنواره نیامدیم چراکه اگر برای درآمد باشد کنسرت‌های خودمان را داریم.

وی افزود: در حال گردآوری آلبوم تازه‌ایی هستیم که به احتمال فراوان نام آن "شال" خواهد بود البته این در صورتی است که این نام مجوز بگیرد. برای آلبوم نخست نیز این نام را در نظر گرفته بودیم که به آن مجوز ندادند. این آلبوم تازه اکنون در مرحله میکس و مسترینگ قرار دارد.

آرمان مهربان (رهبر ارکستر) هم در این نشست گفت:" معتقدم دلیلی ندارد گروه‌های پاپ که در طول سال کنسرت‌های زیادی را برگزار می‌کنند در جشنواره نیز حضور داشته باشند چراکه جشنواره جای گروه‌هایی است که کارهای هنری انجام می‌دهند و به همین دلیل در طول سال کمتر دیده می‌شوند."

کاوه آفاق  روز جمعه 24 دی ماه ساعت 21:30 در سالن برج آزادی روی صحنه خواهد رفت.

 

 

کاوه آفاق آرمان مهربان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین