کد خبر: 3947 A

انجمن موسیقی ایران در حالی از انتظار 100 فیلم موسیقی برای انتشار می گوید و خواهان بودجه است که هنوز نمی داند چند فیلم آن قابل انتشار است!

ایران آرت : بهرام جمالی (مدیرعامل انجمن موسیقی ایران) به خبرنگار ایلنا گفت: فیلم‌های مربوط به هنرمندان موسیقی نواحی که شامل صد فیلم 30 دقیقه‌ای می‌شود، در انجمن موسیقی ایران نگهداری می‌شوند و دلیل اینکه تاکنون منتشر نشده‌اند صرفا بحث‌های مالی بوده است.

وی در ادامه افزود: انتشار چنین مجموعه‌ای بودجه مناسبی می‌خواهد که ما برای تامین آن در تلاش هستیم. پیگیر این هستیم که روی فیلم‌ها تدوین مجددی صورت بگیرد؛ آقای حمیدرضا اردلان که این فیلم‌ها را در سال 83 تهیه کرده، معتقد است این مجموعه به تدوین دوباره نیاز دارد تا قابلیت انتشار پیدا کند.

جمالی در ادامه نکاتی را می گوید که معلوم می شود بودجه انتشار این فیلم ها تنها بهانه است و هنوز این فیلم ها اصلا آماده انتشار نیست،

او گفت: هنوز بر آورد مالی هزینه انتشار این مجموعه را انجام نداده‌ایم. باید ابتدا این فیلم‌ها را بررسی کنیم و ببینیم چه تعداد از آنها قابلیت انتشار دارند و چه تعدادشان را نمی‌شود منتشر کرد. آقای اردلان نیز باید فیلم‌ها را بازبینی کنند. این مجموعه؛ پروژه‌ای است که باید پوشه‌ای جداگانه برای آنها باز کرد و ما هنوز چنین پوشه‌ای را برای این کار باز نکرده‌ایم.

مدیرعامل انجمن موسیقی ایران درباره زمانبندی انتشار این مجموعه نیز گفت: نمی‌شود زمان مشخصی را برای انتشار این مجموعه فیلم‌ها اعلام کرد. اعلام کردن زمانبندی برای انتشار این کارها به عوامل مختلفی چون شرایط اجتماعی و بودجه و برخی مسائل دیگر بستگی دارد. این شرایط هم به یک‌باره مهیا نمی‌شود و باید همه مسایل را لحاظ و اولویت‌بندی کرد و سپس مدلی برای انتشار ذره ذره فیلم‌ها پیدا کرد.

 

بهرام جمالی انجمن موسیقی ایران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین