کد خبر: 3934 A

شهاب صادقی آهنگساز و نوازنده جوان موسیقی راک که حسابی گوش های علاقمندان به این گونه موسیقی را مجذوب خود کرده چند روز آینده به روی صحنه می رود.

ایران آرت : شهاب صادقی آهنگساز و نوازنده جوان موسیقی راک که طی یک سال اخیر برای علاقه‌مندان به موسیقی راک یک هنرمند شناخته شده محسوب می‌شود، در تازه‌ترین کنسرت خود به همراه گروهش به سبک الکترو-هاردراک خواهد نواخت.

تازه‌ترین کنسرت این هنرمند جوان ساعت 20:30 روز 31 فروردین در سالن مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به روی صحنه می‌رود و این در حالی‌ است که تمامی بلیت‌های این کنسرت در مدتی کوتاه به فروش رفت تا صادقی دستکم در فضای مجازی به عنوان پرفروش‌ترین موزیسین راک در ایران لقب گیرد. 

صادقی پیش از این با فروش تمامی بلیت‌های دو اجرایش در روزهای 9 و 10 دی‌ماه سال 95، رکورد فروش بلیت کنسرت‌های راک در تاریخ ایران را شکست که این اتفاق به خاطر اینسترومنتال بودن اجرای گروه او، یک اتفاق کم‌نظیر در موسیقی راک کشور محسوب می‌شود.

گروه صادقی در کنسرت روز 31 فروردین، 7 قطعه از نخستین آلبوم جدید این گروه که هم‌اکنون در حال تولید است، اجرا می‌کند و نیز تعدادی از قطعات فاخر گروه‌های راک بین‌المللی را بازنوازی خواهد کرد. شهاب صادقی (گیتار الکتریک)، کورش زراندوز (گیتار الکتریک)، محمدرضا دلاوری (گیتار باس) و آریا ارسدی (درامز) اعضای گروه موسیقی شهاب صادقی هستند.

اولین کنسرت شهاب صادقی در سال 96، نخستین اجرای موسیقی الکترو-هارد راک در تاریخ موسیقی ایران خواهد بود. هارد راک یکی از زیرشاخه‌های سبک موسیقی راک است که تحت تأثیر موسیقی بلوز قرار گرفته و در آن اصوات، ریف‌های گیتار و همچنین صدای درامز حجیم‌تر شده و همچنین آکوردهای آن نیز با موسیقی بلوز تفاوت دارد. این سبک موسیقایی در دهه 60 میلادی در آمریکا به وجود آمد اما اوج آن به دهه 80 بر می‌گردد. موسیقی راک بسیار وابسته به پیشرفت‌های تکنولوژی است که به همین خاطر در دهه‌های بعد از فناوری‌های الکترونیکی نیز در آن به خصوص در زیرشاخه هارد راک استفاده شد و این موسیقی را مدرن‌تر کرد. 

گروه موسیقی شهاب صادقی که از سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده، تا کنون توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند، تا جایی که با وجود برگزاری کنسرت‌های متعدد در یک سال و نیم اخیر، برای نخستین بار در موسیقی راک ایران بلیت‌های یک اجرایش را در یک ساعت به فروش برساند.

شعار معروف گروه شهاب صادقی "تزکیه و تخلیه" است. با این مضمون که جوانان هنرشناس و طرفداران این سبک می‌توانند در محیطی سالم و فرهنگی و به دور از حاشیه ها و جهت‌گیری‌های مرسوم در غرب، در سلامت اخلاقی کامل احساساتشان را ابراز نمایند.

قطعات "خلسه"، "کیهان" و "صحنه" از قطعات تولیدی گروه شهاب صادقی است که در کنسرت‌های این خواننده در کنار بازنوازی آثار برجسته موسیقی هارد راک دنیا، مورد استقبال طرفداران این گروه موسیقی راک قرار می‌گیرد.

 

شهاب صادقی کنسرت راک کنسرت راک در تهران کنسرت الکترو هاردراک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین