کد خبر: 3762 A

«سمیر زند» در سال ۹۱ تک آهنگی مشترک با حبیب محبیان را به نام «محکوم» منتشر کرد که موزیک ویدئوی این اثر بازتاب‌ها و حواشی فراوانی را در پی داشت.

ایران آرت: احمدرضا محبیان پس از پیگیری‌های فراوان، موفق به اخذ تمام مجوزهای لازم برای ورود به حوزه موسیقی شد.

ده ماه پس از درگذشت «حبیب محبیان» که به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت، پسر بزرگ این خواننده در یک همکاری پر خبر با «سمیر زند» موفق به اخذ کلیه مجوزهای لازم جهت ورود به دنیای رسمی موسیقی شد تا نخستین اثر رسمی او منتشر شود.

پسر «حبیب محبیان» مجوز گرفت

احمدرضا محبیان (پسر بزرگ حبیب) ده ماه پس از درگذشت پدرش و پس از پیگیری‌های فراوان، موفق به اخذ تمام مجوزهای لازم برای ورود به حوزه موسیقی شد و نخستین تک‌آهنگ او در قالب اثری دو صدائه با «سمیر زند» منتشر شد.
این تک آهنگ به نام «دیره» با ترانه‌ای از «فرید احمدی» و تنظیم «علی منصوری» تهیه و تولید شده است و موسسه فرهنگی هنری «اریکه سمر» نیز صاحب امتیاز این اثر است.
این همکاری در حالی شکل گرفته که «سمیر زند» در سال ۹۱ تک آهنگی مشترک با حبیب محبیان را به نام «محکوم» منتشر کرد که موزیک ویدئوی این اثر بازتاب‌ها و حواشی فراوانی را در پی داشت.
گفتنی‌ است؛ آلبوم رسمی «برگزیده» با صدای «سمیر زند» و حضور افتخاری «احمدرضا محبیان» تمام مجوزهای لازم برای انتشار را اخذ کرده است و بزودی درباره این اثر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

احمدرضا محبیان حبیب محبیان سمیر زند دیره
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین