کد خبر: 36892 A

پیش از این گفته شده بود که بئاتریچه ونیزی رهبر ارکستر ایتالیایی برای اجرا همراه با ارکستر سمفونیک تهران به ایران می‌آید اما طبق گفته روابط عمومی تالار رودکی این اجرا در حال حاضر انجام نمی‌شود.

ایران آرت: در حالی که رسانه‌ها از حضور "بئاتریچه ونیزی" رهبر ارکستر ایتالیایی در تهران و اجرای مشترک با شهرداد روحانی در ارکستر سمفونیک تهران خبر داده بودند، امروز بنیاد رودکی اعلام کرد که این اتفاق حداقل در اجرای اخیر ارکستر سمفونیک رخ نمی‌دهد. در برخی رسانه‌ها حتی صحبت از این موضوع به میان آمده بود که "بئاتریچه ونیزی" سابقه چندانی در حوزه موسیقی ندارد و یک مدل است.

امید صدیق مدیر روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی ضمن تکذیب این ادعا به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: بحث مدل بودن این هنرمند بحث کاملاً اشتباهی است. این ادعا احتمالاً یک شیطنت رسانه‌ای است. ممکن است یک مجله مد به دلیل شهرت این هنرمند از او تصویری بگیرد؛ اما این دلیل نمی‌شود که "بئاتریچه ونیزی" مدل باشد. در ایران هم مجله‌ها از هنرپیشه‌ها تصاویری منتشر می‌کنند.

beatrice-venezi-nf

وی افزود: "بئاتریچه ونیزی" یک رهبر ارکستر شناخته شده است؛ اما در حال حاضر ارکستر سمفونیک برنامه مشترکی با این هنرمند ایتالیایی برای روز ۱۲ و ۱۳ تیر ماه ندارد. اجرای ارکستر سمفونیک با رهبری شهرداد روحانی روی صحنه می‌رود و ونیزی در این تاریخ، ایران نیست. البته بنا بود که برنامه مشترک وجود داشته باشد که در حال حاضر انجام نمی‌شود.

صدیق در پاسخ به این سوال که رسانه‌ای کردن همکاری مشترک روحانی با "بئاتریچه ونیزی" پیش از این در بلیت فروشی تاثیر داشته است، بیان کرد: الان در سایت ایران کنسرت اسم او نوشته نشده و فردی که می‌خواهد بلیت بخرد، در بلیت اسم شهرداد روحانی را به عنوان رهبر ارکستر می‌بیند. البته ممکن است به دلیل رسانه‌ای شدن همکاری مشترک "بئاتریچه ونیزی" با ارکستر سمفونیک ذهنیتی وجود داشته باشد و متناسب با آن فردی بلیت کنسرت را بخرد.

وی در پایان اضافه کرد: هر برنامه‌ای ممکن است، به دلایل مختلف کنسل شود. بهتر است، ابتدا این همکاری قطعی شود و بعد اطلاع رسانی صورت گیرد. البته باید بگویم که اطلاع رسانی از سوی بنیاد رودکی مبنی بر همکاری مشترک بین این هنرمند و ارکستر سمفونیک نبود و شهرداد روحانی در یکی از مصاحبه هایشان این موضوع را مطرح کردند.

 

شهرداد روحانی ارکستر سمفونیک تهران بئاتریچه ونیزی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین