کد خبر: 36781 A

تهیه‌کننده آلبوم "قمارباز" درباره تأخیر در انتشار این آلبوم توضیحاتی را ارائه داد.

ایران آرت: ماه گذشته در ایران‌آرت گزارشی از روند تولید آلبوم "قمارباز" به خوانندگی و آهنگسازی محسن چاوشی منتشر کردیم و به نقل از تهیه‌کننده اثر خبر دادیم که هدف تیم تهیه و تولید آلبوم این است که "قمارباز" را در هفته آخر خرداد منتشر کنند، اما اکنون که در آخرین هفته خردادماه هستیم خبری از انتشار دهمین آلبوم رسمی محسن چاوشی نیست.

هادی حسینی تهیه‌کننده آلبوم "قمارباز" در این‌باره به خبرنگار ایران‌آرت گفت: آلبوم "قمارباز" تقریباً آماده است اما چهار قطعه جدید به آلبوم اضافه شده و چون این قطعات مجوز شعر نداشتند منتظر مجوز این قطعات هستیم.

هادی حسینی افزود: به محض اینکه مجوز چهار قطعه جدید صادر شود تاریخ انتشار آلبوم را اعلام خواهیم کرد.

گفتنی است؛ برخی در فضای مجازی گمانه زنی می کنند از آنجا که ماه گذشته محمد الهیاری فومنی به‌عنوان مدیر کل دفتر موسیقی منصوب و جایگزین علی ترابی شد و لابد همین تغییر مدیریتی می‌تواند یکی از دلایل تأخیر در صدور مجوز انتشار آلبوم "قمارباز" باشد.

"قمارباز" شامل 10 یا 11 قطعه است. نیمی از اشعار این آلبوم از سروده‌های مولانا و سایر اشعار نیز از سعدی و دیگر شعرای کلاسیک است. محسن چاوشی در این آلبوم همچون "امیر بی‌گزند" که در خرداد 95 منتشر شد چند قطعه ریتمیک و طرب‌انگیز هم اجرا کرده است.

محسن چاوشی تاکنون آلبوم‌های "یه شاخه نیلوفر"، "ژاکت"، "حریص"، "سنتوری"، "پرچم سفید"، "من خود آن سیزدهم"، "پاروی بی قایق"، "امیر بی گزند" و "ابراهیم" را منتشر کرده است. آلبوم "ابراهیم" سال گذشته با حواشی و جنجال‌های فراوان منتشر شد و در پایان سال عنوان پرفروش‌ترین آلبوم سال 97 را به خود اختصاص داد. این آلبوم در یک ماه اول انتشارش بیش از دو میلیارد تومان فروش کرد. 

محسن چاوشی هادی حسینی آلبوم قمارباز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین