کد خبر: 34541 A

اولاف جان لنری پیانیست ایتالیایی هفته اول اردیبهشت‌ماه در تالار رودکی رسیتال پیانو اجرا می‌کند.

ایران آرت: اولاف جان لنری پیانیست با سابقه ایتالیایی چهارشنبه چهارم و جمعه ششم اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

اولاف جان لنری متولد ایتالیا و فارغ التحصیل از کنسرواتوار ورونا و آکادمی پیانو در ایمولا ، برندۀ مسابقات متعدد بین‌المللی پیانو از مونزا، توکیو و مونت کارلو است .

وی در فستیوال‌های بین‌المللی و همچنین به صورت رسیتال پیانو در شهرهای مختلف ایتالیا و سایر کشورها از جمله اتریش، فرانسه، آلمان، لهستان، ژاپن، و همین طور در تالار رودکی تهران در اردیبهشت و آذر۱۳۹۷ اجرا داشته است.

لنری در ارکستر‌های مختلف بزرگ جهان حضور و با رهبران برجستۀ ارکستر مانند لارنس فاستر و لیور شامبادال همکاری داشته است.

قسمتی از رپرتوار لنری پیانیست ستوده‌ ایتالیایی-سوئدی شامل تمامی ۳۲ سونات بتهوون برای پیانو است و رپرتوار معمول وی تقریباً بدون استثناء دست‌کم یکی از سونات‌های بتهوون را در آغاز دارد.

در این اجرا قطعات "رقص مرثیه‌ها" از  مهران روحانی، "پرلود و فوگ در دو دیزد" از مرتضی شیرکوهی، "سونات در فا مینور اپوس ۵۷" (آپاسیوناتا) از بتهون،  "لحظات موزیکال در لا بمل ماژور اپوس ۹۴ شماره ۲" و "امپرومپتو در لا بمل مینور اپوس ۹۰ شماره ۴" از شوبرت، "رامش تویی و چرخ نخ ریسی"از لیست، "ملودی می ماژور اپوس ۳ شماره ۳"و "پرلود در سل مینور اپوس ۲۳ شماره ۵" از راخمانینف و  "واریاسیون روی تمی از پاگانینی در لا مینور اپوس ۳۵" از برامس نواخته می‌شود.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

تالار رودکی پیانو پیانیست اولاف جان لانری اولاف جان لنری پیانیست ایتالیایی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین