کد خبر: 32211 A

"لیندسی باکینگهام" خواننده و گیتاریست سابق گروه "فلیت‌وود مک" در حین عمل جراحی قلب باز، تارهای صوتی‌اش آسیب جدی دید.

ایران آرت: لیندسی باکینگهام، خواننده و گیتاریست سابق گروه "فلیت‌وود مک" در حین عمل جراحی قلب باز، تارهای صوتی‌اش آسیب جدی دید.

کریستین، همسر این موزیسین در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که همسرش در منزل دوران نقاهت پس از عمل را می‌گذراند و امیدوار است که این آسیبی که به تارهای صوتی‌اش وارد شده دائمی نباشد.

پزشکان هیچ‌گونه توضیحی در این مورد ارائه نکرده‌اند و تنها اظهار کرده‌اند که این مورد دائمی نبوده و به زودی برطرف خواهد شد.

به گزارش فارس، همسر این موزیسین می‌گوید بسیار خوشحال است که به خاطر مشکل حاد قلبی او را از دست نداده است چون ناراحتی قلبی او در خانواده‌اش ارثی بوده و پدر و برادرش نیز بر اثر عارضه قلبی جان خود را از دست داده‌اند و اینکه آنچنان نگران جان همسرش بوده که آسیب تارهای صوتی خیلی برایش اهمیت نداشته و همینکه الان زنده است بسیار خوشحال است.

باکینگهام آخرین بار قبل از اینکه از گروه "فلیت‌وود مک" جدا شود با آن‌ها در مراسم "گِرَمی" در نیویورک اجرا کرد. دلیل جدایی او از این گروه نیز عدم توافق در مورد برنامه‌ریزی تور بلند مدت این گروه عنوان شده است.

گروه موسوم به "فلیت‌وود مک" در سال ۱۹۶۷ تشکیل شد و یازده سال بعد در سال ۱۹۷۷ آلبوم "شایعات" این گروه توانست ۴۰ میلیون نسخه بفروشد که رکوردی جهانی محسوب می‌شد. باکینگهام از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۷ با این گروه همکاری می‌کرد و پس از ترک گروه از آن به بعد به صورت تکی به کار خود ادامه داد و دیگر بار در سال ۱۹۹۷ به گروه پیوست تا اینکه سال گذشته مجددا از گروه جدا شد.

 

موسیقی راک خواننده راک لیندسی باکینهام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین