کد خبر: 31801 A

اعضای پا به سن گذاشته گروه "رولینگ استونز" همچنان به ماجراجویی‌های خود ادامه می‌دهند.

ایران آرت: تور کنسرت "بدون فیلتر" گروه موسیقی راک رولینگ استونز در سال 2019 میلادی نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایران آرت، بدین ترتیب اعضای این گروه که سال 2018 پس از چند سال بار دیگر دور هم جمع شدند و روی صحنه رفتند، در ماه‌های آوریل، می و ژوئن 2019 نیز در شهرهای مختلف آمریکا روی صحنه خواهند رفت. 

میک جگر، کیث ریچاردز، چارلی واتس و رانی وود تور جهانی "بدون فیلتر" را با دو اجرای بزرگ در استادیوم لندن در ماه می 2018 آغاز کردند. در آن زمان لیام گلگر به عضو سابق گروه "اُ ایسیس" یعنی "بُن هد" پیوست و گروه رولینگ استونز را همراهی کردند، در همین زمان جیمز بی نیز برای یک اجرای منحصربه‌فرد قطعه Beast of Burden این کهنه‌کاران دنیای موسیقی را همراهی کرد.

آنطور که ریتم نو نوشته، میک جگر و چارلی واتس اخیراً درباره نحوه آماده‌سازی قبل از حضور روی صحنه مطالبی را با خبرگزاری‌ها عنوان کرده بودند. میک جگر دراین‌باره گفت: "قبل از شروع برنامه و در پشت‌صحنه، دوست دارم ریلکس کنم. درست قبل از نمایش اوضاعم به این صورت است، پس بعضی‌اوقات برای چند دقیقه، همه را از اتاق بیرون می‌کنم تا اینکه آرام شوم و کمی تمرین آواز کنم. چند کار با مارلی دارم که بعضی وقت‌ها دور اتاق می‌روم و انجام می‌دهم. بعد شروع می‌کنم برای رقص خودم را گرم کردن."

گروه "رولینگ استونز" یکی از برترین گروه‌های تاریخ موسیقی راک به شمار می‌رود. 

رولینگ استونز میک جگر موسیقی راک کیت ریچاردز کیث ریچاردز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین