کد خبر: 30590 A

مدیر روابط عمومی معاونت هنری می‌گوید کلیپ "پاره سنگ" آن چیزی نیست که دفتر موسیقی به آن مجوز داده و غیرمجاز است.

ایران آرت: مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد درباره آهنگ و ویدئوی جدید مهدی یراحی با نام "پاره‌سنگ" توضیحاتی ارائه کرد.

مجید فروغی در واکنش به تازه‌ترین کلیپ منتشر شده از مهدی یراحی اظهار کرد: کلیپ منتشر شده "پاره سنگ" در فضای مجازی با کلیپی که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داده، مغایرت دارد و تحریف شده است.

وی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ادامه داد: همچنین بخشی از شعر منتشر شده در این کلیپ، متفاوت با شعری است که برای درخواست مجوز ارائه شده است. بنابراین کلیپ "پاره سنگ" آن چیزی نیست که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آن مجوز داده و غیرمجاز است.

فروغی با بیان اینکه این موسسه تعلیق شده، افزود: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با آن موسسه‌ای که این کلیپ را منتشر کرده برخورد خواهد کرد و آن‌ها را به دفتر موسیقی احضار می‌کنیم تا توضیحات لازم را به ما بدهند و بعد از آن برای ادامه فعالیت آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.

همچنین مدیر روابط عمومی معاونت هنری درباره ادامه فعالیت مهدی یراحی خواننده این اثر تصریح کرد: چون درخواست کننده کلیپ "پاره سنگ" موسسه است، دفتر موسیقی با موسسه وارد گفتگو می‌شود و تذکرات لازم را به آن‌ها می‌دهد و پس از آن، برای ادامه روند فعالیت آن‌ها تصمیم می‌گیرد.

گفتنی ست خبرگزاری فارس در این باره نوشته است: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انتشار یک قطعه موزیک ـ ویدیو با صدای مهدی یراحی با عنوان «پاره سنگ» که ترانه آن در ضدیت با مبانی انقلاب و دفاع مقدس سروده شده، موجب حواشی بسیاری در فضای مجازی شد.

جدا از ترانه این قطعه که همان مفاهیم تبیینی اپوزیسیون در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، یراحی، خواننده این قطعه با پوشیدن یونیفرم نظامی که روی بازوی آن، نشان «آلمان نازی‌» بسته شده، ذهن‌ مخاطب را دچار پرسش‌های بی‌پاسخ می‌کند. صدای اعتراض از حنجره کسی شنیده می‌شود که پوشیده با لباس سربازان هیتلر خونخوار است!

گفته می‌شود که «پاره سنگ» قطعه نخست از یک سه‌گانه است.

موسیقی پاپ مهدی یراحی خواننده پاپ آهنگ اجتماعی
نظرات خوانندگان
 • فاطمه
  پاسخ

  حتما اینم میخواد پناهنده بشه بعضیا واسه بالا کشیدن خودشون از رو جنازه آدما رد میشن اما ایشون به شهدا هم رحم نمیکنه

  • محسن

   <b>درک چیزیه ک شما هرگز نداریش..با همین افکار بسته ی امثال شما... b>

 • ناشناس
  پاسخ

  دخترم، چن سالته بابا؟!
  اولم یکم اون ذهن ت رو گسترش بده، اول بفهم چی میخواد کلیپ بگه بعد بیا نظر بده. میدونی صنعت کنایه تو ادبیات چیه؟!! توی این کلیپ تماما با المان های خاص این کار انجام گرفته، ولی منتها بیچاره ها حساب نکردن با کشوری که مطالعه سرانه مردمش 2 دقیقه اس؛ و خیلی هام نفع شون در فکر نکردنه؛ همچین تاثیری به حال اونهایی که باید گوش کنن نخواهد داشت و همه تیرها سمت خودشون نشانه میره.

 • احمد
  پاسخ

  نمی دونم هرکی از راه میرسه بدون اندکی سواد اهنگ میخونه ایشون اومده جنگ هشت ساله رو با جنگ هیتلر یکی میدونه مگه ما آغازگر جنگ بودیم بعد پرچم الاحوازیه اون گوشه چی میگه

 • جوجو
  پاسخ

  خوب بود در کلیپش صحنه های جنایات نازیها و . رو هم نشون میدا پس. اخه درسته پلاک شهدارو با ارم نازی یکجا بست؟

 • ناشناس
  پاسخ

  من

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین