کد خبر: 29495 A

گروه بمرانی آلبومی با نام "۱۳۴۰" تولید کرده که شامل کاور قطعات پاپ دهه ۴۰ ایران است.

ایران آرت: گروه "بمرانی" روز چهارم دی‌ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه می‌برد. این گروه در کنسرت پیش رو علاوه‌بر اجرای قطعات خاطره‌انگیز خود، قطعات جدیدی را هم از آلبوم‌های منتشر نشده خود اجرا می‌کنند. این در حالی است که بهزاد عمرانی یکی از اعضای گروه از انتشار تک قطعه جدیدشان با نام "پاییز" هم خبر داده که احتمالا تا پیش از کنسرت پیش‌رو، به همراه موزیک ویدئو آن منتشر خواهد شد.

به گزارش مهر، گروه بمرانی این روزها مشغول کار روی آلبوم سوم خود هستند که در مرحله تولید قرار دارد و قطعات "خارجی" و "حالت درونی" از آن منتشر شده است. علاوه بر آن، آلبوم دیگری با نام "۱۳۴۰" از این گروه تولید شده که کاور قطعات پاپ دهه ۴۰ ایران هستند و در حال اخذ مجوزهای لازم است.

گروه "بمرانی" که از آغاز فعالیتش با حضور در گروه‌های تئاتری توانست با مخاطبانش ارتباط برقرار کند طی ماه‌های اخیر با حضور هم‌زمان در سه فیلم سینمایی "کلمبوس" ساخته هاتف علیمردانی، "مارموز" ساخته کمال تبریزی و "بی‌نامی" ساخته علیرضا صمدی حضور فعالی در موسیقی فیلم ها هم داشته است.

"بمرانی" پیش از این هم تجربه ساخت موسیقی برای فیلم‌های "خواب‌زده‌ها" به کارگردانی فریدون جیرانی، "زاپاس" به کارگردانی بهرنگ توفیقی و مستند میراث ناپدری ساخته نیما مهدیان را داشته‌اند.

موسیقی پاپ گروه بمرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین