کد خبر: 28989 A

علیرضا قربانی برای برگزاری چند کنسرت مختلف راهی اروپا و کانادا می‌شود.

ایران آرت: علیرضا قربانی، خواننده موسیقی ایرانی برای اجرای دو کنسرت در کشورهای دانمارک و بلژیک راهی اروپا می‌شود. این خواننده موسیقی ایرانی طی روزهای ۲۹ و ۳۰ نوامبر (۸ و ۹ آذر) در شهر کپنهاک دانمارک و گنت بلژیک روی صحنه می‌رود.

 اجراهای علیرضا قربانی به دعوت ۲ مجموعه فرهنگی که در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنند، انجام خواهد شد. در این سفر، سامان صمیمی به عنوان آهنگساز و نوازنده کمانچه، میلاد محمدی، نوازنده تار و زکریا یوسفی، نوازنده سازهای کوبه‌ای همراه علیرضا قربانی خواهند بود.

 اما اجراهای بین‌المللی علیرضا قربانی به این دو کنسرت محدود نمی‌شود زیرا تا این لحظه برگزاری کنسرت او در کانادا هم قطعی شده است. خواننده آلبوم «فروغ» روز ۲۰ ژانویه ۲۰۱۹ همراه با ارکستر سمفونیک ونکوور قطعات ارکسترال موسیقی ایرانی را اجرا خواهد کرد.

چندی پیش هم اعلام شد که این خواننده قرار است برای فیلم‌ سینمایی «سرکوب» قطعه‌ای را با موسیقی آرش گوران بخواند. این فیلم‌ سینمایی به کارگردانی رضا گوران و با بازی باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم‌پور تولید شده که زمزمه‌های اکران آن برای حضور در جشنواره ملی فیلم فجر امسال به گوش می‌رسد.

 

علیرضا قربانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین