کد خبر: 23975 A

حمید هیراد از خبرنگاران و منتقدین درخواست کرد که اجرای زنده‌اش را از نزدیک ببینند.

ایران آرت: حمید هیراد که به تازگی ویدئوی اجرای پلی‌بکش در فضای مجازی با انتقادات فراوانی مواجه شده است، برای اثبات زنده بودن اجرایش از خبرنگاران و منتقدین دعوت کرد که کنسرت سه‌شنبه 9 مرداد را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران ببینند.

به گزارش ایران آرت، در روزهای گذشته ویدئویی از کنسرت حمید هیراد منتشر شده که شبهاتی را مبنی بر زنده نبودن اجرای این خواننده به وجود آورده است. گرچه هیراد در اولین واکنشش اعلام کرد که آن ویدئو دست‌کاری شده است ولی شاهدان عینی می‌گویند هیراد حتی به خاطر گافی که در کنسرتش داده، پس اجرای آن قطعه از هوادارانش عذرخواهی کرده است.

اکنون حمید هیراد با دعوت از خبرنگاران و روزنام‌ نگاران حوزه موسیقی برای اجرای فردا شب خود در تلاش برای اتمام حواشی اخیر است که مدت‌ها در راس اخبار موسیقی کشور قرار گرفته است.

با توجه به این‌که هیراد قبلاً هم اجرای زنده داشته و خبرنگاران و منتقدان ساکن تهران اجرای او را تماشا کرده‌اند، دعوتش از خبرنگاران و منتقدان نمی‌تواند مانع انحراف اذهان از کنسرتش در شیراز شود و این خواننده باید با انتشار ویدئوهایی دیگر ثابت کند آن اجرا پلی‌بک نبوده است. هیراد می‌تواند از تماشاگران کنسرتش درخواست کند ویدئوهایی که از اجرایش در شیراز ضبط کرده‌اند را به اشتراک بگذارند تا پاسخ مشخصی به حواشی آن اجرا داده شود.

روز گذشته واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیز اعلام کرد به منظور رفع شبهه‌ها و احترام به هنر موسیقی و حقوق علاقه‌مندان موسیقی، تمامی فیلم‌ها و مدارک مربوط به اجراهای کنسرت اخیر حمید هیراد بررسی و بر اساس نتیجه به دست آمده از این بررسی تصمیم گیری می‌شود.

حمید هیراد
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    <b>درست میگین. برای منم عجیبه که کنسرت فردا چه ربطی به لب خونی توی کنسرت قبلیش داره؟؟؟؟ واقعا معلوم نیست چه خبره توی این مملکت من هنوز اهنگای قبل انقلاب رو گوش میدم</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین