کد خبر: 23240 A

خواننده پاپ گفت: به شخصه معتقد به اجرای کنسرت در قالب یک "شو" هستم و به هیچ عنوان اجرای زنده خواننده بدون وجود یک نمایش را نمی پسندم

ایران آرت: فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ که روزهای اخیر مشغول برگزاری کنسرت هایی در داخل و خارج از کشور است در گفتگو با مهر با اشاره به دورنمای فعالیت های آینده خود در حوزه موسیقی توضیح داد: من و افرادی که با آنها همکاری می کنم درتلاشیم بهترین کیفیت را به مخاطبان ارایه دهم و علاوه بر جلب رضایت مخاطبان داخلی، شرایط حضور در عرصه جهانی موسیقی را نیز فراهم کنیم.

این خواننده تصریح کرد: بسیاری از خوانندگان دو یا سه سال فعالیت می کنند و سپس عرصه موسیقی را رها می کنند و به نوعی کم رنگ می شوند ولی من بر این باورم یک خواننده زمانی می تواند خود را هنرمند موفقی بداند که وقتی به سن چهل سالگی رسید آثار او، نسل های مختلفی را در برگیرد در آن زمان می توان گفت که یک خواننده در عرصه موسیقی ماندگار شده است و رسیدن به این نقطه کار راحتی نیست. یکی از دلایل ماندگاری هنرمندان با ثبات و باسابقه این است که تمامی سلایق را پوشش می دهند و من هم به تمامی نسل ها فکر می کنم و برای هریک از آنها از جوان تا میانسال ترانه هایی متناسب با حال و هوا و سلایق شان اجرا می کنم.

فرزین در پاسخ به این پرسش که چرا در اغلب کنسرت ها از ارایه یا نمایش بخشی از متن ترانه ها روی صفحه های نمایشی صحنه برای همراهی بیشتر مخاطبان استفاده نمی شود، توضیح داد: وجود متن ترانه ها روی مانیتورها در زمان اجرای کنسرت آنچنان واجب و ضروری نیست. ضمن اینکه وقتی فردی به کنسرت فرزاد فرزین می آید، منهای تعداد محدودی که توسط شخص دیگری دعوت می شوند، به انتخاب خودش در این کنسرت حاضر شده و با ترانه ها آشنا است.

وی افزود: در صورت نمایش متن ترانه ها، بخشی از جلوه ها و جذابیت های بصری و نورپردازی آسیب می بیند و چون به شخصه معتقد به اجرای کنسرت در قالب یک «شو» هستم و به هیچ عنوان اجرای زنده خواننده بدون وجود یک نمایش را نمی پسندم نمی خواهم این جذابیت ها آسیب ببیند.

وی در پایان اظهار کرد: شاید در یک کنسرت خاص به عنوان تکنیک و جلوه بصری از متن ترانه ها نیز کمک بگیریم اما حضور مداوم آن را روی مانتیورها نمی پسندم و عقید دارم شخصی که به کنسرت می رود، علاقه مند یا طرفدار وی است و اگر در آن لحظه نخواهد که با خواننده هم خوانی کند یا متن ترانه در خاطرش نباشد، مشکلی به وجود نمی آید و صدای همان تعدادی که با خواننده همراه می شوند انرژی خوبی به همه مخاطبان حاضر در سالن منتقل خواهد کرد.

کنسرت فرزاد فرزین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین