کد خبر: 23012 A

کنسرت سیاسی راجر واترز در فستیوال موسیقی هاید پارک لندن برگزار شد.

ایران آرت: هاید پارک لندن این روزها میزبان برنامه‌های هنری ویژه‌ای است که شاید مهمترینش برگزاری کنسرت‌های موسیقی راک باشد.

به گزارش ایران آرت، شب گذشته، جمعه 6 جولای راجر واترز در هاید پارک روی صحنه رفت و با یک کنسرت کاملاً سیاسی و ضد نژادپرستانه مخاطبان را غافل‌گیر کرد.

برداشت نشریه تلگراف از پرفورمنس خواننده "پینک فلوید" این بوده که واترز ترامپ را نشانه گرفته است، به خصوص این‌که این خواننده بریتانیایی قبلاً هم نشان داده بود با مواضع ترامپ مخالف است.

در ادامه اجراهای فستیوال هاید پارک، فردا شب (یک‌شنبه) اریک کلاپتون روی صحنه می‌رود. کلاپتون، نوازنده گیتار، خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز مشهور راک و بلوز انگلیسی است. او برنده جایزه گرمی و تنها فردی است که سه بار به عضویت تالار مشاهیر راک اند رول درآمده ‌است.

مایکل بابل، خواننده کانادایی روز جمعه 13 جولای و برونو مارس روز شنبه 14 جولای در هاید پارک روی صحنه خواهند رفت.

پل سایمون، گیتاریست، خواننده و ترانه‌سرای سرشناس آمریکایی نیز در شب پایانی این فستیوال هنرنمایی خواهد کرد. این خواننده ساعت 19:45 دقیقه (به وقت محلی) روز 15 جولای پس از جیمز تیلور آخرین کنسرت این فستیوال را برگزار می‌کند.

خالید، چارلی ویلسون، جیمز تیلور، رابرت وینسنت و گروه "د کیور" دیگر خوانندگان و گروه‌هایی هستند که در هاید پارک روی صحنه خواهند رفت.

پینک فلوید اریک کلاپتون راجر واترز هاید پارک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین